Medicana Atasehir Hospital Medicana Atasehir Hospital Medicana Atasehir Hospital Medicana Atasehir Hospital Medicana Atasehir Hospital Medicana Atasehir Hospital Medicana Atasehir Hospital Medicana Atasehir Hospital Medicana Atasehir Hospital Medicana Atasehir Hospital Medicana Atasehir Hospital
Turkey, Istanbul

Proctology treatment in Medicana Atasehir Hospital

Top choice hospital for proctology in Turkey

85%  patients recommend

awards

2 hospital accreditations of quality

Direct Price Guarantee

The medical center is a Bookimed Official Partner. Thus, we arrange treatment for international patients as a hospital representative with no intermediaries and extra charges.

2021
foundation year
6500
staff
59
doctors
59
beds

About Medicana Atasehir Hospital

Medicana Ataşehir Hospital is one of the multispecialty hospitals of Medicana Group of Hospitals in Turkey. It comprises 12 modern clinics and employs over 3,500 medical personnel following world’s standards of treatment.

Medicana Ataşehir Hospital meets quality and service standards of the Turkish Ministry of Health and the Joint Commission International (JCI).

 

We did not find anything for your request
Medicana Hospitals Group
Total price
$11500 $20000
Medicana Hospitals Group Turkey, Istanbul
4.3
Medical procedures Included
Surgical treatment of scoliosis
Medical consultations, and medical follow-up: Spine Surgery, Radiology Blood tests Medical follow-up & permanent medical assistance Controls
More
/
Treatment cost

The cost is individual for each treatment program. To get a cost estimate and treatment program right for you, submit a request. It’s free and doesn’t oblige you to have a medical trip.

Transfer
Free
Visa assistance
Free
Translator
Free
Accommodation
Free
Prices for diagnosis and treatment

All reviews on treatment at Medicana Atasehir Hospital
4.3
65 patient reviews

Your trust is our top concern, so these reviews are from real people like you. We collect feedback only from our customers after getting medical services in the facility booked via Bookimed.com.

We publish both positive and negative reviews for you to make the best choice. Each review is moderated for compliance with Reviews & Comments Policy.

M
Mar 16, 2020
Reviewed on Google

Hastane okadar sorumsuz ki çocuğun detaylı usg si çekildi 450tl para ödendi okadar islerini kötü yapıyolar ki çekilen detaylı ultrasonun cdsini kaydetmemisler boş cd vermişler aradığımda düzelteceğini söylediler haber bile vermediler, bikac gün sonra almaya gittiğimde cdyi kaybettiklerini görüntülerin gittiğini söylediler,hasta haklarına sikayet ettim geri dönüş sağlayacağını söylendi oda yok aman doğum falan yapmayın burda çocuğu da kaybederler..

R
Mar 14, 2020
Reviewed on Google

Kontrole bile muayene ücreti istiyorlar (2 gün arayla)

S
Mar 8, 2020
Reviewed on Google

Asansör berbat 1 saat bekliyorsun anca .. Çalışanlar bilgisiz kimsenin birbirinden haberi yok . Burun ameliyatı için hiç tavsiye etmem pişmanlıktır yani. Doktor a ölcek miyim diye sorsan normal normal dicek nerdeyse herşeye normal dedi durdu. Hemşirelere bişey soruyosun dövcekmis gibi sert ve asık surat ile karşılıyorlar. Yemekleri kötü. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

E
Mar 8, 2020
Reviewed on Google

health discrimination in this hospitalthey gave me the price of the surgery 2600 dollars and because i i am HIV+ , they asked me for 7500 dollars, so 4900 dollars only because i am HIV+ non detectable. this is an absurd discrimintation.

D
Mar 4, 2020
Reviewed on Google

EN İYİ LER ÇOK OLMAZ

H
Feb 27, 2020
Reviewed on Google

hekim ve çalışan kadrosuyla mükemmel bir hastane.

H
Feb 24, 2020
Reviewed on Google

Çok dar ve basık

O
Feb 20, 2020
Reviewed on Google

Resepsiyon görevlilerinin yeterli bilgi ve seviyede olmaması, hastaların doğru şekilde yönlendirilmemesi zaman kaybına yol açsa da özellikle Uz. Dr. Sn. Ayşegül Öziş Hanım' ın duyarlılığı, yoğun ilgisi ve tecrübesi son derece tatmin ediciydi. Vakaya yaklaşımı, risk yönetimi ve vermiş olduğu bilgiler aydınlatıcı düzeydeydi. Ayşegül Hanım' ın bize karşı göstermiş olduğu samimiyetten dolayı kendisine çok ama çok teşekkür ederim. Genel kullanım tuvaletleri temizdi ancak hijyenik değildi. Dönemsel olarak artan ve son dönemde adlarini daha cok duyduğumuz virüsler sebebi ile temassız fotoselli kapı kullanımı tavsiye niteliğindedir. Daha fazla noktada dezenfekte kullanımını teşvik edici bilgilendirme ve envanterlerin bulundurulması gerekir. Vezne/kafeterya/labaratuar hizmetleri son derece yeterli ve güleryüzlü iken resepsiyon alanındaki ilgisizlik Medicana' da yaşadığım deneyime gölge düşüremeyecektir. Teşekkürler

H
Feb 6, 2020
Reviewed on Google

Doç. Dr. Murat Yalçın 14.02.2020 kalp muayenenizden samimi ve içtenliğinizden çok memnun kaldım size ve medikana çamlıca hastanenize çok teşekkürler

S
Feb 4, 2020
Reviewed on Google

Annem kemoterapi hastası şikayetleri için acile başvurduk dr Afşin bey hızlıca dosyamizi inceleme sonrası ödem ve kabızlık için ilaç vermesi sonrası çok kısa zamanda annem rahatladı çok teşekkür ederiz Bu süreçte annemle ilgilenen görevli rehime karsli gerçekten yaklaşımı sıcak davranışları kusursuz hizmeti söylemleri takdir ötesi çok teşekkür ederizinceleme sonrası

D
Feb 3, 2020
Reviewed on Google

hasta oldum diye girdim 1200 tl odedim bu kdr pahali okunumiya ucret

I
Jan 30, 2020
Reviewed on Google

اشكر هذه المشفى الذي أشعر به في الداخل وكأنه بيتي، حسن المعاملة والتصرف بالأخص طاقم الطبي المبتسم المشرف، كما اختص بالشكر السيد سونار في الخدمات العامة باهتمامه باالمريض بادق التفاصيل وإدخال البهجة في الغرفة في كل لحظة دخوله علينا شكرا سيد سونار 🙏،،The beautiful thing in this hospital is calm, comfort and extra attention, as if it is a member of the Medicana family, especially thanks to Mr. Sonar in public services ,, someone who never forgets ,, joy❤️, interest, respect, Mr. Sonar🙏, we thank you, and also special thanks to the entire bone department staff ,,🙏 I recommend this hospital because when you enter from the first moment, consider yourself safe

A
Jan 27, 2020
Reviewed on Google

Babaannem için gittigimiz bu hastanede guleryuz ve ilgiyle karsilandik, babaannem hastaligindan ötürü hareket etmekte zorluk çekiyordu ve ihtiyaçlarını gideremiyordu, bu süreçte kendisine çok yardımcı olan rehime karslı ve hastane yönetimine teşekkür ederiz.

F
Jan 22, 2020
Reviewed on Google

1 bile fazla. kesinlikle önermiyorum gerisin geri kaçın. Resmen geçirmek için saçma sapan tahliller isteyen bir ticari işletme. Hastane diyemiyorum insan sağlığı diye bir düşünce asla yok. Doktor tahlil istiyor 5 dk sonra mesai bitti diye çıkıyor. Tek kelime ile sıfır.

T
Jan 19, 2020
Reviewed on Google

👌

Z
Jan 4, 2020
Reviewed on Google

İnsan hayatına bu kadar özveri ile önem verdiğiniz hastaları güler yüzlü nezaketle karşıladığınız yakın ilgi ve alaka göstererek tedavilerinin yapılmakda olan hastanenizde yatmakda abim sayın Sunay turan memnuniyetini sağladığınız tarafımdan müşahade edilmiştir.. başta hastane yönetimi çok kıytmetli sayın Hatice hanıma sayın dr İbrahim tavukçuoğlu sayın melek hanıma 7. kat hemşirelerimize sağlık persolenlerimize özverili çalışmalarından dolayı gönülden teşekkür eder başarılarınızın daim olmasını yürekden dilerim.. saygılarımla.. Zİya Baranoğlu..

B
Jan 3, 2020
Reviewed on Google

Çoğu zaman sakin doktorlar ve personel gayet ilgi ve alakalı, tavsiye ederim.

İ
Jan 1, 2020
Reviewed on Google

Annem burada 12 yıl önce gerçekten büyük denebilecek bir ameliyat geçirdi. Gayet de başarılı geçti. Hala bir sıkıntımız yok. O zamanlar gerçekten iyiydi. Şimdi fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla biraz bakımsız kalmış. Umarım bu durumu düzeltmişlerdir.

C
Dec 19, 2019
Reviewed on Google

Orta seviye bir hastane, fiyatları yüksek

A
Dec 9, 2019
Reviewed on Google

Herkese Merhaba, Babam Mehmet Tan Adına Yazıyorum;”Öncelikle Kalp ve damar cerrahisi Doc.dr.Gökçe Şirin Bey’e Bilgi İşlem Saliha Hanım’a Kat Görevlileri, Hemşireler ve tüm görevlilere çok ama çok teşekkür ediyoruz. Bacağımdaki damar tıkanıklığı nedeniyle hastanenize geldim, bizi tamamen evimizde gibi hissettirdiğiniz bizimle bir aile gibi ilgilendiğiniz için çok ama çok teşekkür ederim. Şu an taburcu oldum kontrollerim devam ediyor. Çok iyiyim daha da iyi olacağım Allah’ın izniyle.Herkese tekrardan çok teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun . Gece gündüz demeden yanımızda olan Dr.Gökçe Bey’i Evlatlarına Bağışlasın...İnstagram adresi : @doc.dr.gokcesirinSaygılar

S
Dec 5, 2019
Reviewed on Google

Ilgili personel. Ilgili doktorlar. Memnunuz.

M
Dec 5, 2019
Reviewed on Google

Özel sağlık sigortamın anlaşması olması nedeni ile muayene olmak için gittim . Girişte sigorta bilgilerimi paylaşmıştım. Tedavi tamamlandıktan sonra tarafımdan ilaç ücreti altında para talep edilmiştir. Sigortamın olduğunu beyan etmeme rağmen sigortadan ilaç ücreti alamıyoruz gibi bir açıklama yaptılar. Yetkili ile görüşmek istediğimde ilaç ücretini almaktan vazgeçtiklerini ilettiler. İşin Aslı eczaneye ilaçlarımı almaya gidince belli oldu . Özel sağlık sigortamın olduğunu iletmeme rağmen hastane girişimin SGK üzerinden yapıldığını bu yüzden ekstra masraflar çıkarıldığını öğrendim. Sözde kurum sgkdan ve hastadan mükerrer para alabilmek için böyle bir yönteme başvuruyor sanırım. Yasal mercilere konuyu yazılı olarak ileteceğim kesinlikle hastaneye girişte kaydınızı doğru açtırın sonradan dolandırılabilirsiniz.

M
Nov 21, 2019
Reviewed on Google

Ümraniye deki bence en tecrübeli en iyi doktorların oldugu hastane teşhisleri çok net ve gereksiz tahlil istemiyorlar

P
Nov 18, 2019
Reviewed on Google

Dokdorlar tecrübeli iyi sonuç alayosunuz ben çok memmunum dokdorlardan her dalında

F
Nov 14, 2019
Reviewed on Google

Abimin 2015 de ssk da kalp kapakcigi değişti.Bu amaliyat da değişmesi gereken damar değişmediği için ikinci amaliyat zorunluluğu ortaya çıktı.Bu zorlu ve çok riskli ve hatta devlet hastanesinin yapmadığı amaliyatı Ümraniye Medicana hastanesi kalp ve Damar cerrahi Prof.Dr.Gökce Şirin yaptı ve hastamiz iyileşerek taburcu oldu.buradan kendilerine ve ekibine,Saliha Ïmirze Hanfendiye,KVC yoğun bakıma, dördüncü kat hemşirelerine ve hastane yonetimine ve emeği geçen herkese teşekkür ederim .Saygılarımla.

D
Nov 12, 2019
Reviewed on Google

Kesinlikle tavsiye etmiyorum, katlar arasi sizi gezdirip, bekleten valedeki calisanlarinin size "birader" diye hitap ettigi profesyonellik anlayisi olmayan bir kurum.

K
Oct 23, 2019
Reviewed on Google

Devlet hastanesine gelsem daha az sıra beklerdim

R
Oct 20, 2019
Reviewed on Google

12.10.2019 Saat 10 30 da geldik..Su an saat 12 ve hicbir ilerleme kaydedemedik..Kalp damar Cerrahisinden muayanemizi olduk ve bizden doopler istediler..150 tl odemesini yaptik ve eksi 1. Kata indik cektirttirmek icin sirada tam 18 kisi oldugunu soylediler..Beklemeye zamanim olmadigi icin kimligini aldim ciktim ..Bankolarin onu insan kayniyor..Hicbir ilerleme kaydedemeden ayrildik malesef ..Ozel hastane olarak Devlet hastanelerinden bir çarkı i malesef goremedim...

B
Oct 17, 2019
Reviewed on Google

Hastane çalışanları güleryüzlü ve çok hoşgörülü ve alakadar. valla beni kalp ve damar cerrahisi doçent doktor Gökçe şirin ameliyat etti çok tecrübeli ve sıcak kanlı ve güleryüzlü bir doktor ilgisine ve alakasına çok teşekkürlerMedicana gerçekten çok iyi bir hastane

B
Oct 17, 2019
Reviewed on Google

Doktorlari iyi. Cumartesi gunu gitmeyin sadece asiri kalabalik oluyor.

S
Oct 13, 2019
Reviewed on Google

مرحبا هذا المستشفي أنقذ حياتي عندما دخلت له وأنا في غيبوبة تامة ومكثت فيه مايقارب 110يوم كنت طريح الفراش وقتها حينها وصلت إلي تركيا بطائرة اسعاف خاصه بعد أن أصبت إصابات بليغة جدا جدا كادت أن تودي بحياتي فعلا كانت تجربة صعبه مريرة ولكن عندما أفقت من الغيبوبة وتأقلمت مع الكادر الوظيفي في هذا المستشفي الرائع والقائمين بأعماله فعلا إستعدت نفسيتي وراحتي في هذا المستشفي لقد ولدت من جديد فيه لاحظوا معي ثلاثة اشهر وعشرون يوما وانا طريح للفراش لم تبخل علينا المستشفي بأي نوع من انواع الفرح والبهجة والسرور انا مسؤول امام الله يوم القيامة عند هذا الكلام ويشهد الله عليا بأني أحب هذا المستشفي حباًّ من كل قلبي وبإذن الله في اقرب زياره لتركيا سأذهب إليه اللهم بارك في هذا المستشفي ..شكرا جزيلا ميديكانا أنا أحبكم..

E
Sep 29, 2019
Reviewed on Google

Türkiyenin en güzel hastanesi ve hemşirelerim gökhan abi irem ablaya çok teşekkür ediyorum

S
Sep 5, 2019
Reviewed on Google

Bebeğimizi alerji şikayetiyle acile; ne doktoru olduğunu bilmediğim Yasin Şahin'e gösterdik.tahlil sonucunda enfeksiyon olduğunu dışkısında bakteri olduğunu, yatması gerektiğini söyledi ve antibiyotik verdi.Sabaha doğru bebeğimiz davul gibi şişti!Meğerse bu antibiyotiğe de alerjisi varmış... Üstelik sabah gelen doktor enfeksiyon olmadığını söyleyip ilacı kestirdi. Bu nasıl bir doktor? fütursuzca antibiyotik veriyor !Allah korusun öldürecekti oğlumu..

Y
Sep 4, 2019
Reviewed on Google

4 Aylık çoçuğumu Ateş şikayetiyle acile götürmek zorunda kaldım aksam 10 civarı Aile hekimi tadında olan yasin şahin'e denk geldik sırtını ve göğüs bolgesını dinledikten sonra Röntgen,antibiyotıklı iğne ve 3 tup hava yapılmasını gerektiği söylendi bu işlemler maalesef yapıldı 4 aylık çocuğa röntgen cektırdık ağlayarak havayıda verdik islemler bittikten sonra ilaçlar yazdı hastaneden çıktıktan sonra nobetcı eczane aradım ve buldum ama ilaçların bazıları olmadığı icin alamadım (doktor hava,iğne yapıldığından sabah ilaçlara baslarsınız dediğinden sorun olmaz diye düşündüm ve sabah tüm ilaçları aldım sürekli aldığım eczane bana beni tanıdığından durumu yanlış anlamayacagımı bilerek uyardı uyarı tam olarak şöyle bu ilaçları 6 ay öncesinden bebeklere doktorlar yazmazlar anne sutu etkısını yok eden antıbıyotık var sen İstersen cocuk doktorunla konus dedi bende çocuğa yazdığı tüm ilaçları aldım ve tavsiyesine uyarak hemen çocuğu alıp kendı doktorumuza goturduk sonucu hıcbır ılacı kullanmayın dedi bazılarını 6 aydan önce cocuklara vermıyoruz dedı ve çocuğu muayene yaptıktan sonra sadece serum fizyolojik kullanın yeterli dedi..şimdi neyemi yanayım çocuğumun 3 saat hastanede ağladığınamı 4 aylık bebeğe radyasyon verildiğinemı yoksa eşimin çocuğu o şekilde görüp sürekli aglamasınamı..bu hastaneye çok gıttım her bırımı bu şekilde değil ıyı doktorlar var ama soz konusu cocuk saglıgı ıse acil yönünden dikkatli olun ve umarım yasamanın bile mucize olduğunu türkiyede saglıkla büyütürüz ......

U
Aug 18, 2019
Reviewed on Google

Üzülerek yaptığım olumlu yorumu değiştiriyorum. Ortopedi doktoru Korkut Bey gözünün önündeki tümörü göremediği için üç ay fazladan ağrı çektim ve çekmeye de devam ediyorum. Hastalığım umarım ilerlemez yoksa hukuk mücadelesi başlatmak zorunda kalacağım. Kendinizin ve yakınlarınızın sağlığını önemsiyorsaniz farkli hastanelere gitmenizi öneririm.

V
Aug 18, 2019
Reviewed on Google

Ümraniye nin en iyi hastanesi bana göre. Koyulan tanılar da çok net.Sağlık sigortanız var ise ücret konusunda problem yaşamazsınız . Fakat bütün özel hastaneler sağlık sigortanız yoksa kazık .Sadece burası için geçerli değil.Bir tek problemi göz doktorunda yaşadım. Dr.Ayla kut.Tam iki saat bekledim muayene olabilmek için bunun düzenlenmesine gidilmeli.

K
Jul 24, 2019
Reviewed on Google

İnsan hayatına değer veren bir hastane arıyorsanız medicana tek tercihiniz olmalı doktorları ve bütün personeliyle temizliğiyle mükemmel bir hastane .Özellikle yoğun bakım doktoru Bünyamin bey ve ekibine annemizi bize kavuşturduğu için sonsuz teşekkürler👏🏻👏🏻👏🏻Güler Oltulu ve ailesi

G
Jul 19, 2019
Reviewed on Google

Afedersiniz hemsireler Köpek gibi tavirlari davranislari yaziklar olsun insanliktan cikmislar Ücüncü kattaki Hemsireleri kast ediyorum Lütfen ilgilenin hastane yöneticileri ya deyse Video kasedini yayinlayacam

A
Jul 16, 2019
Reviewed on Google

telefonlarınıza neden vp vermiyorsunuz?

Y
Jul 5, 2019
Reviewed on Google

Otopark işletmesi gibi burası arabanızı valeye bırakmak zorundasınız. minimum limit 15 TL. İlk ziyaretimin ardından bende bıraktığı izlenim son derece kötü. 11 de randevum var iken 11:30 kadar bekletildim.

N
Jun 23, 2019
Reviewed on Google

HAyatımda gördüğüm en ilgisiz, pis ve kötü hastane. Hayatımda ilk kez internette bi yer hakkında yorum yapıyorum , üstelik ‘KÖTÜ YORUM’ . İlk kez dayanamdım. Gece 3:30 da acilden 39 derece ateşle giriş yaptığım hastane. Doktor geldi 1 dakikada kan testi isteyip serum bağlattı. Sonrasında hemşireye serum bitince çıkabileceğimi iletmiş hemşire gelip bitince çıkıcaksınız dedi ama ben ölüyorum ateşim düşmüyor. Serum bitti hemşire çıkabilirsiniz dedi. Ateşimi ölçmesi gerektiğini ben hatırlattım. Düşünün ölü gibiyim halsizim titriyorum falan. Diğer minik erkek hemşire kan testi sonuçlarım çıkınca kağıdı benim üstüme ( yani cidden karnımın üstüne) koyarak bildiği 2 terimsel şeyle bişeyler anlatmaya çalıştı beni başka hastalarla karıştırdı heyecanlandı vsvs . Neyse yeni başlayan hemşire kardeşlerle ilgili sıkıntım yok. Onlar öğreniyolar ve asla kötü düşünmem sorun çıkarmam. Burda bu tahlilleri bana söyliyecek, kişi bakacak kişi doktor. Neyse ben 39 dereceyle girdiğim hastaneden 38.5 la çıktım ve daha yapcak bişeyleri olmadığını eve gidip duş alıp yatmam gerektiğini söylediler( doktordan çok hemşireler ) aaa bakın bu çok önemli iyi okuyun ^HASTANEYE BABAMLA GİTTİM O MECBUR İŞE GİTTİ YALNIZDIM. DOKTOR BANA RAPOR YAZDI VE TİTREYEREK UZANDIĞIM SEDYEDE BANA UZATTI ELİME TURUŞTURDU. O SIRADA ÖLÜYORUM YANLIŞ OLMASIN😂^ çok uzattım yani; asla ve asla bi daha gitmem. Ayrıca sedyenin yüzeyi pisti ilk gördüm kan sandım sonra çamur gibi bişey olduğunu düşündüm. Gerçekten çok kötü. Çok yakın diye gittim aşırı pişman oldum. Tavsiye etmiyorum.

B
Jun 8, 2019
Reviewed on Google

Kaliteli güler yüzlü ve tecrübeli çalışan kadrosu.. teşekkürler..

A
May 31, 2019
Reviewed on Google

AMAN DİKKAT!!Hastaneye adımınızı atıp, en ufak bir rahatsızlığınızda mesela ( kafam kaşınıyor, yada gribal bir durumunuzda) ufak bir muayene, sonra yığınla alakasız testler, 2. Kontrol Muayenesinde uğraşki doktorun ağzından laf koparabilesin (Ha tamam şu ilacı kullan yada şu vitamini al iyi olursun) şu değerlerin az, yada çok, diye, neden? açıklaması yapmazlar. Eve gidersin google açarsın oradan öğrenirsin sonra kafana birşey takılır geri dönemezsin. Artık amaç gerçekleşmiş oluyor. Basit bir rahatsızlık sana 600- 700 liraya mal oluyor. Güzelce kazıklanarak, kıçını tutarak hastaneden ayrılırsın. İşte bu hastanedeki durum bu.

E
May 20, 2019
Reviewed on Google

Burası bir sağlık kuruluşundan ziyade insanların zor zamanından, kötü durumundan faydalanmak için fırsat kollayan, donanımsız memurlarla sizi oyalayıp, laf kalabalığıyla bir de üstüne korku satan bir ticarethane!

S
May 18, 2019
Reviewed on Google

tahlil emar yatış vs. 10- 15 bin lira tedavi ücreti ödemeleri yaptığımız halde otopark için verilen ücret koyuyor açıkcası.

Z
May 8, 2019
Reviewed on Google

Kalite ve güleryüz, üstün hizmet kalitesi!

O
Apr 15, 2019
Reviewed on Google

yaklaşık 5 yıl önce ailece düzenli olarak gittiğim bir hastaneydi..bu şikayeti yapmak için geç kalmış olabilirim fakat başkalarıda benim düştüğüm tuzaga düşmesinler diye yazıyorum.çocuk doktorumuz ali beydi doğumumda orda oldugu halde ilk andan itibaren kendisi ilgilendiği çocugumla normal bir aşı günümüzde bana söylediği" çocuğunuzun kan değerleri düşük olabilir solgun görünüyor.ve bu çocugun yumurtalıkları yok görünmüyor.."nasıl olur halbuki ilk andan itibaren kendisi takip ediyor..bunu söylediğinde çocuk 3 yaşına gelmiş..o anki tecrübesizliğimden sorgusuz sualsiz ne yapabiliriz dedim "bir kan tahlili yapalım" dedi kendisi..tek söylediği....yapılan işlemlerden sonra çok şükürki çocuğumda hiç bir sıkıntı çıkmadı herşeyi çok normal...kasaya geldiğimde aşırı uçuk bir fiyat binlarının üstünde bir fiyattı şuan tam hatırlamıyorum..neden diye sordugumka veznedeki bayan 38 tane tahlil yaptırdığımı söyledi.benim haberim bile yok tek bildiğim kan tahlili doktora gidip sordum neden bana sormadınız yapalımmı diye bana verdiği cevap şu oldu...ben işimi size sorarak yapacak değilim.....uzun lafın kısası hiç bir şey yokken aileleri korkutup işlem yaptırıyorlar ve aralarda habersiz farklı işlemlerde uyguluyorlar ve uçuk bir fiyat ödemek zorunda bırakıyorlar..Asla hakkımı helal etmiyorum..normal bir aşıya gittim binliranın üstünde bir para ödeyip çıktım çektiğim korkuda cabası.

C
Apr 12, 2019
Reviewed on Google

Gereksiz aşırı pahalı ayıptır

S
Apr 1, 2019
Reviewed on Google

Bunch of thieves, be careful, I saw the review for this hospital online where they clearly stated the prices for a treatment. I go there and they tell me twice as much for the treatment and they go straight to dollors or Euros. İt's all business. And God forbid you are in the middle of a treatment. What will you do if they ask you for a ludicrous amount of money? Doesn't matter how clean and and beautiful the hospital is when the people are dirty who will take advantage of you.

S
Feb 21, 2019
Reviewed on Google

Mükemmel

Hospital accreditations of quality

Turkish Medical Association
Turkish Medical Association
Turkey

Turkish Medical Association

The Turkish Medical Association (TMA) was established to improve public healthcare in Turkey. The association considers professional doctor competence, education, and training.

The Baby-friendly Hospital Initiative (BFHI) by WHO and UNICEF
The Baby-friendly Hospital Initiative (BFHI) by WHO and UNICEF

The Baby-friendly Hospital Initiative (BFHI) by WHO and UNICEF

The Baby-Friendly Hospital Initiative (BFHI) is a program of the World Health Organization (WHO) and UNICEF, which implements breastfeeding protection, encouragement, and support.

About

Updated 26.04.2021

Turkey, Istanbul

For international patients

Admission, reception, and guidance services are available 24/7 in all hospitals and centers of Medicana Health Group. Patients on an outpatient treatment plan are informed in advance about the waiting time and the duration of the examination. Elderly and disabled patients are prioritized in access to the services.

Additional service
icon
Transfer
Airport to clinic
Free
Clinic to airport
Free
icon
Visa assistance
Available
Free
icon
Translator
Available
Free
English
Russian
Arabic
Romanian
French
Georgian
Ukrainian
Spanish
icon
Accommodation
Hotel on clinic's territory
Free
Hotel (apartments) near the clinic, billed daily
Hotel on clinic's territory, billed daily
Requirements for admission
Documents language

The hospital is ready to study medical records in the following languages:

English
Arabic
Russian
Payment methods

Cash
Credit cards
Bank account

What specialties in the hospital are the most demanded?

Patients choose Medicana Atasehir Hospital most frequently for:

What procedures do patients have most often?

Found mistake? Write to us

Küçükbakkalköy, Vedat Günyol Cd. No:24, 34750 Ataşehir/İstanbul, Turkey
Get a free consultation
Medicana Atasehir Hospital
like 85% of patients recommend this hospital
bookimed 109 patients chose this hospital last month
plus-square Individual treatment program and cost estimate
Get a free quote
clock Average answering time — 5 minutes
Get a free consultation Get a treatment program
Consultation from $100

You'll get a treatment program within 4-48 hours

Slow connection. Wait for the end of loading to send a request.

Ask your questions to the hospital
Oops! Invalid number format. Check it once more!
Fill in the field
By clicking "Register my request", you agree to the Terms of Use and Privacy Policy
We have received your request!
Our medical coordinator will contact you shortly
How it works:
  • We find a medical coordinator familiar with the matter
  • You get a personal offer with step-by-step guide and the cost estimate
  • We arrange your travel including appointment scheduling and flights booking
  • You arrive at the hospital, we support you 24/7