Meir Medical Center Meir Medical Center Meir Medical Center Meir Medical Center Meir Medical Center
Israel, Kfar Saba

Meir Medical Center

1956
foundation year
3000
staff
20000
operations per year
650
doctors
717
beds

About Meir Medical Center

Meir Clinic is one of the leading medical centers in the Israel. It is located in Kfar Saba. The hospital is part of a larger complex Sapir. Hospital provides a range of treatment and diagnostic services, but is best known it received thanks to advances in the field of spine surgery and treatment of diseases of the lungs. Bookimed provides for you opportunity of treatment without intermediaries in this medical center.

Prices for diagnosis and treatment

Neurosurgery
Diagnostics
Complete blood count
Price on request
Consultation with a neurosurgeon
Price on request
Extended analysis of blood
Price on request
Show all
Pediatric Cardiac Surgery
Diagnostics
Complete blood count
Price on request
Paediatric Check-Up
Price on request
Show all
What patients say about the hospital
L
Jun 4, 2020
Reviewed on Facebook

בעלי אושפז בבית החולים במחלקת ריאות. צוות מקסים, מקצועי,אכפתי ואחראי. במהלך האישפוז גילינו שבית החולים הקים גינה חדשה, מטופחת ומקסימה להנאת החולים, המלווים והעובדים. גינה, ללא עישון!, רק חבל שצוות העובדים שלכם יושב שם ומעשן על המטופלים וכשמעירים להם הם מסתכלים עליהם כאילו הם לא בסדר. חבל מאוד!!!העיקר בית החולים מרושת בשלטים שהמפר את האיסור נקנס ב 1000 שח.

N
May 24, 2020
Reviewed on Facebook

ב23.4 הגעתי עם ת.לוואי חמורות. שלחתם אותי הביתה וטענתם שאני מדמיינת. לאחר יומיים אובחנתי בביח בלינסון (המדהים!) כחולת סרטן!!! ועכשיו קיבלתי מכתב על טופס 17 שהפקס שלכם לא העביר על סך 961. אז תודה רבה על כלום, ועל התעסקות בבירוקרטיה מולכם תוך כדי כימותרפיה על אף שחא הסכמתם לבדוק אותי. למרות שהתחננתי ובכיתי מכאבים ורק זלזלתם בי ושאלתם למה אני באה בזמן קורונה ושזה כלום. תתביישו לכם. מקווה שאף אחד לא יחווה מה שאני חווה מולכם. בושה וחרפה.

A
May 18, 2020
Reviewed on Facebook

בית חולים מצויין ,מיון ילדים מדהים הכי טוב שהייתי בו ,יחס מקצועיות ושירות טוב,הבן שלי שבר את היד ונדרש ניתוח,מרגע ההגעה ועד ביצוע הניתוח ומהלך האשפוז פשוט מדהימים !

M
Apr 28, 2020
Reviewed on Facebook

פשוט מזעזע. נותחתי ב-8 בתי חולים שונים ובחיים לא קיבלתי יחס משפיל ומגעיל כמו שקיבלתי במאיר. שום יחסי אנוש . שום אכפתיות. שעות המתנה. דיבור מגעיל. קמצנות בלתי נתפסת. ביקשתי כרית אחרי ניתוח - לא רופא? - לא… שמיכה? "תדליקי מזגן" מה לגבי המלווה ? אפשר לתת לו משהו ? "שיהנה . יש כיסא . " בחיים לא נחזור לפה. בושה.

O
Apr 28, 2020
Reviewed on Facebook

פרופסור יונה קיטאי מנהלת מחלקה פנימית ג! דמות למופת הראויה לכל התשבוחות שבעולם על אופן ניהולה את המחלקה ועל התייחסותה המדהימה והבלתי ניתנת בכלל לתיאור במילים למשפחות החולים המאושפזים במחלקתה! הנהלת בית החולים- זכיתם ברופאה אנושית ומקצוענית על כל המשתמע! ואנחנו כחולים ובני משפחה לא נשכח את התייחסותה וטיפולה באבינו לעולם! מצרפת את אשר כתבתי לפרופסור קיטאי באופן אישי כאשר כולי נרגשת היום, יום הזיכרון לאבי היקר בו טיפלה פרופסור קיטאי במסירות הלב הבלתי מתפשרת! יישר כוח לך רופאה יק…רה ולכל צוותי הרפואה! פרופסור קיטאי המדהימה שלנו!בראיון הבוקר חשתי כי זכינו בך ובגדול! היום בדיוק יום הזיכרון הרביעי של אבא בו טיפלת במסירות אדירה ובאנושיות בלתי ניתנת לתיאור! כמה מרגשת העובדה שהוא נפטר ביום הזיכרון, איש מבוני ארצינו וממעצבי דמותה של מדינתנו הצעירה, עובדה אשר את ייחסת לה חשיבות ענקית כאשר למרבה הכאב הצבת בפנינו את העובדה שהגיעה העת חומר שלום ולהיפרד.... את, אשר שילמת עם משפחתך מחיר כה כבד בהקרבת אחייך, בשר מבשרך למען אתה מדינה אהובה, מציינת גם כן זיכרון עימנו היום! הראיון שהענקת שידר עוצמות בלתי רגילות של אדם, אחות ובת, רופאה אנושית ומקצוענית על כל המשתמע! אני מקנה לעצמי את הזכות לומר- זכינו בך אנחנו באופן אישי כמשפחה, כילדים של עוד חולה במחלקתך המתנהלת במצוינות שאין שני לה! כך חשנו אנחנו אורית פירסט ו- דני עשירי- ילדיו של עשירי צבי, הגנטלמן הסקוטי, שאם היה בין החיים היה מקפיד להגיע אלייך עם זר ורדים אדומים על מנת להודות ולהוקיר לך באופן אישי על מסירותך האינסופית אותה חווינו! זכתה בך מערכת הבריאות במדינתנו, ועוד יותר בימים טרופים אלו..... מאחלים לך את כל הטוב שבעולם ועוד הרבה יותר... יישר כוחך! ממעמקי הלב, אורית פירסט, רמת השרון 28.4.20🌹

A
Apr 28, 2020
Reviewed on Facebook

החולה שכבה במצב התייבשות הפנימית ה ...ללא הבחנה ..כעבור 3 ימים הדרדר מצבה העבירו אותה לכיררוגית ב יום אחרי הניתוח והתקף לב תוך כדי ניתוח 49 שעות בחדר ניתוח מונשמת מוקדמת הרופאה מודיעה אתם משוחררים תוך כדי מצב החולה מדרדר דלקת בבטן שלשולים אוכל לא עובר לה בגרון עדיין מיובשת דלקת בבטן אי שליטה בצרכים ועם כל זה אין צוות רפואי שיטפל האחיות רבות מי חדש אליה אחיות מגיעות ממחלקות שונות ...רופאים שעדיין לא סיימו לימודים מגייסים לטפל בחולים ...והחולה נעלמת לאט לאט

S
Apr 21, 2020
Reviewed on Facebook

על הצוותים הרפואיים האחיות האמפטיות יש לי רק שבחים לומר, עובדים מכל הלב, בסבלנות רבה, למרות שלוקח שעות המתנה, לסיטי, שעות לפיענוח, להתייעצות, שהינו 10 שעות במיון, אבל כל זה פחות מטריד מהעובדה שפעמיים הכניסו /העבירו חולי קורונה בתוך חלל המיון הרגיל , ללא הפרדה, רק הזיזו מספר מטרים את מי ששהה במיון הצידה, לא חיטאו את המקום אחרי, חולי הקורונה עצמם היו חשופים לשאר האנשים ללא בידוד או הגנה לסביבה. היחיד שהיה ממוגן היה מי שהעביר את החולים. הרבה אנשים היו בקבוצות סיכון במיון, מ…יותר לציין שלא נעשה חיטוי של האיזור, אנשים חזרו לשבת באותו איזור בלי לדעת שעבר שם חולה קורונה ללא הפרדה. האיזור לא מאוורר ולא נעשה חיטוי במקום. לא יאומן. חלמאות לשמה. סיכון החולים שהגיעו למיון , כל הזמן נטען שחולי קורונה מגיעים לאיזור אחר ולא למיון הרגיל. מיותר לציין שלא נשמר מרחק גם בין הבאים למיון, וחלק קטן מאנשי הבטחון גם יושבים שם ללא מסיכה אבל זו הבעיה הקטנה. סיכון הציבור הוא מחדל.

ל
Apr 19, 2020
Reviewed on Facebook

התקבלתי בסבר פנים יפות חרף הכאבים שסבלתי דווקא בגלל זה המצב דרש אמפטיה של כולם ואכן מהקבלה ועד לרופא האחות כולם היו אנושים. תודה רבה ובע"ה בריאות לכולנו

A
Apr 15, 2020
Reviewed on Facebook

מדהים. ארוחה נוספת עם גלוטן. רק 1 מתוך 6, נטולת גלוטן עם חותמת. שמישהו בהנהלה יתעורר. לתפארת מדינת ישראל.… @כללית @צליאק

A
Apr 4, 2020
Reviewed on Facebook

רציתי להודות לכל הצוות של כירורגית ילדים. התאשפזנו לשבוע עקב ניתוח אפנדציט, ומהרגע הראשון שקיבלו אותנו עד לרגע השחרור כל הזמן דאגו, שאלו הכילו והיו סופר סובלניים. הצלחתם לגרום לשהות שלנו לעבור ביותר קלות ונעימות. אז תודה קודם כל למנתח מספר אחד ד"ר רבינוביץ, ולצוות - למירי ילנה יעל טובה נועה ושאר הצוות, אין עליכם!!! בזכותכם מיקה שלנו בריאה ומאושרת

A
Apr 2, 2020
Reviewed on Facebook

My mom Ludmila Gofman(77) Holocaust survivor has been admitted to Meir Hospital (Kfar Saba) on April 1st to Corona Bet department. She was admitted from Geriatric rehab center where she was receiving rehabilitation following surgery to repair a hip fracture, which she suffered in early March. Out of 30 people at the center (patients and staff) 15 were determined to be carriers of COVID-19. In addition to the current issues of COVID and broken hip she is a chronic sufferer… of diabetes and has received a stent in her heart. Because of the broken hip she cannot move without assistance anywhere. But while all that is known she cannot get any of the necessary medical treatments regardless of the COVID status. She needs a wheelchair to go to the bathroom, she needs insulin, monitoring of her blood sugar and such. From what we were told by her and some other patients whom we have reached by phone medical personnel cannot be reached even with a call button. A doctor who came to check this morning on them and was asked to request a wheel chair for her to go to the bathroom told her to do this into the diaper that they put on her and someone will come in to change it but the nurses and other medical personnel come in and out and say: later and she was in this for at least 6 hours prior to the doctor's visit. From the descriptions we can only conclude that the conditions in which they are being held are designed for them to die as quickly as possible or as slow as possible and the best way I can describe it is "a concentration camp for the sick". I've spoken with Miri from Public Relations and was told that the treatment that "The treatment that these people receive is the one that was prescribed by the Ministry of Health". I am frankly appalled if this is actually true that the Ministry would design treatment that would basically ignore all needs of the patients and seemingly just leave them to die! I am writing to you as a last resort because I have exhausted all other options and given my current location I cannot help her in person. And while some may be considering that my mother may be suffering from delusions I can assure you it is not the case. She is active in the community and up until a couple of years go was a director of a elder care housing (she would have stayed if not forcibly retired) in Kfar Saba.

O
Mar 31, 2020
Reviewed on Facebook

תודות למחלקת פנימית א', 9 ימים יצא לי "לבלות", במחלקה המופלאה הזאת. מעולם לא נתקלתי בצוות כל-כך אכפתי, מחייך, עוזר ותומך, החל בעובדי המשק, דרך כוח העזר, עבור לאחיות ולסיום לרופאים. אין לי מספיק מילים להודות על עבודת הקודש, שאף בימים קשים אלה, הקפידו לעבוד בסבלנות ובמסירות אין קץ. מבקשת להודות ולהצדיע לכל אחד ואחת מהצוות מספר אחת!… אם יש דרך ללמד סטודנטים ואנשי צוות ללמוד איך להתנהל, זאת המחלקה שאליה צריך לקחת את כולם. תודה מעומק הלב, אודליה וירון אופק

C
Mar 27, 2020
Reviewed on Facebook

התנהלות בזיונית של רופאה אתמול במיון . שקרים במכתב השחרור. כסת"ח. אם אין לכם עניין לעבוד אל תעבדו.… ספרו לדוקטור איזבלה שאני עדיין עם קושי בנשימה בניגוד לקביעתה במכתב השחרור שהשתחררתי ללא מצוקה נשימתית כלשהי. *לא! בהתקף חרדה כמו שהיא "השכילה" לרשום במכתב השחרור. וספרו לה גם שכדי לקבוע שה"בטן רכה ולא רגישה" צריך אשכרא לבדוק אותה. וגם כדי להקשיב לנשימות אולי שווה לבקש מהחולה להרים את שתי החולצות והסווטשירט שעליו! אם החוויה שחוויתי אתמול בלילה אצלכם במיון היא מדגם מייצג של הרפואה בישראל, אבדנו.

G
Mar 24, 2020
Reviewed on Facebook

אושפזתי במחלקה כירוגית א וברצןני לציין את הטיפול הנהדר שקיבלתי שם.עברתי שם ניתוח ויפל על ידי ד"ר עמיאל נתנאל .הניתוח והטיפול אחריו היה יוצא מהכלל.נתנו לי הרגשה של טיפולvip אני כבר המלצתי לרבים שאם יש להם בעיה רפואית שיבקשו להתשפז במאיר.

R
Mar 18, 2020
Reviewed on Facebook

רק אתמול טרי טרי, הגעתי עם בני למיון אז נתחיל: פקידת הקבלה איתנה , איני זוכרת את שם משפחתה. חבר'ה הימים ימים לא פשוטים לאיש,,, איזה חיוך, איזה נדיבות, איזה רצון לעזור לא הרגשתי שהגעתי למתקן רפואי כלל!… ושנית: הופננו למחלקת אף אוזן גרון מקבל את פנינו רופא מדהים עם חיוך רחב מה שניקרא מאוזן לאוזן🙂 בשם ד"ר אורי נוימן. איזה שרות , איזה אנרגיה טובה , האיש נתן את כל כולו! אין לי מילים. חשוב לי מאוד שתציינו אותם לשבח ותתנו להם מילה טובה! אין ספק שבימים אלו זאת ההוכחה להיות אדם טוב וערכי! לא משנה מי אתה ומה תפקידך! בהצלחה ותודה. שמואל שוקרון ורבקה שוקרון הרצליה.

S
Mar 12, 2020
Reviewed on Facebook

בית חולים הכייייי מגעיל שראיתי.. לא מתייחסים לחולים כמו שצריך .. במקום לטפל באנשים יושבים וצוחקים .. ומדברים על קורונה וגם מלחיצים את החולים .. במיוחד במחלקת המיון .. מגעילים לגמריי אין יחס טוב לחולים .. אין התנהגות טובה לאנשים .. חצופים לגמריי זמן המתנה לא נורמאלי 4 שעות כבר יושבת מחכה לתשובת בדיקת דם !! … למה צריך כ"כ הרבה זמן לתוצאות אם יש בן אדם אחד במיון ! אני לבד במיון ומחכה כבר 4 שעות לתשובה וזה ממש לא הגיוני ! מזעזע ומגעיל מאוד בית חולים הכיי מגעיל

א
Mar 8, 2020
Reviewed on Facebook

7/3 הגעתי למיון עם בני החייל לאחר שפונה מביקור רופא באמנבלונס כחשד לקןרונה. לאחר שנשלל החשד היינו בהית חולים מאיר במיון . קיבלנו ילס מזלזל לא אנושי . גסות רוח ויחס משפיל מצד הרפא ששמו שמור אצלי . אני לא רוצה לעדות שיימנג .… מי שאינו מסוגל לטפל בחיילים או שונא את צהל וחייליו לא צריך להעניק שירות לחיילים! הבן שלי היה חולה עם חום נתנו לו כדור לאחר שעתיים של המתנה בדרו לו דוב את החום ושירד החום רשם הרפואה דהוא בסדר גמור וממליץ לו רפואה שלמה!! שפניתי לאחות ואמרתי לה את משחררת אותו ואת יודעת שהחום עולה ויורד את לוקחת אחריות ?! הרםא חוץ מלצעןק ולצרוח שאין רופא מעליו ושהוא המחליט וזו החלטתו!! עוד לפני שחזרנו לביתנו עלה לבני החייל החום!! אני חוזרץ ואומרת מי שאינו אוהב חיילים שלא יטפל בהם!! אנחנו לשם לא נחזור לעולם!!

M
Feb 27, 2020
Reviewed on Facebook

בתאריך 27.02.10 בשעה 11:30 הגעתי לבדיקת רופא כלי דם של אמא שלי עם הפנייה, בשעה 11:30 למיון אורתופדי כירוגי בבית חולים מאיר כפ״ס. 3 וחצי שעות שהיא שוכבת בקצה המסדרון ולאחר אינספור פניות לצוות האחיות והרופאים אשר כללו את אחראית משמרת אוריה במיון אורתופדי כירוגי, יחס משפיל, מבזה עם שפת דיבור וצורת דיבור אשר שואפת לאפס שירותיות ויחס אנושי, עדיין, 3 וחצי שעות שאף אחות או איש מטעם המיון לא פנה אלינו. אינספור חולים אשר הגיעו לפנינו נכנסו וקיבלו טיפול. מצבה הבריאותי ירוד וגם לאחר הפע…ם העשירית אשר פניתי לעמדת האחיות לגבי יחס לאמא שלי והתעניינות במצבה וטיפולה, קיבלתי יחס מזוויע אשר לטענת האחות הבלונדינית בקבלה כאשר שאלתי אותה ״מה רק אם היא תמות היא תקבל יחס?״ האחות הבלונדינית ענתה לי ״כן כנראה שכן רק אם היא תמות יסתכלו עליה״. דבר זה ומשפט זה, וצורת דיבור תוקפת ומשפילה לעיני כל זה דבר שלא בא בחשבון. אעביר את פרטי המחלקה והאחות לגורמים הרלוונטיים, ולעורך הדין הרלוונטי, והדבר והמשפט הזה יטופל משפטית. יחס נוראי ומשפיל. גישה והשפלה זו צולמה על ידי, ותועבר לצינורות המקובלים היום, וקצת לא נראה לי מתאים שערוץ חדשות יצטרך לפרסם בפומבי את אופן הטיפול הזה.

N
Feb 12, 2020
Reviewed on Facebook

בחיי לא האמנתי שמקום שאמון על בריאות הציבור יכול להיות בעל רמת תפקוד ככ נמוכה ואנטי אנושית. תורים בלתי נגמרים, שירותיות מתחת לכל ביקורת. אורנה ברנע מנהלת התפעול ממליצה לך בחום לחפש השתלמות בנושא שירות ללקוח ומענה לתלונות. כנראה שהדג באמת מסריח מהראש.

E
Jan 26, 2020
Reviewed on Facebook

הבניין החדש יפה ומהודר, אבל היחס של האחיות וכוח העזר מזעזע!!!!! אתה יכול ללחוץ על לחצן המצוקה עד בוש ועד שמגיע מישהו אם בכלל, הוא שואל, יוצא ולא חוזר... הבטחון לא מגיע כדי לוודא שהמבקרים יצאו בזמן ויאפשרו לחולים לנוח... כי האחיות מחליטות שאין צורך לקרוא לביטחון...… המבקרים הערבים עושים במקום כשבשלהם, עושים רעש ללא הפסק, לא מכבדים כיבוי אורות, מתנכלים לחולים שמבקשים קצת שקט ומעמדת האחיות אין קול ואין מילה... לילה אחד, מבקר/מלווה שישן ליד מיטת אמו במיטה סמוכה בחדר שלי, השמיע כל הלילה את הקראת הקוראן בקולי קולות, כל הלילה!!! לילה אחר כך הוא נטפל אלי, שבורת צלעות (11 שברים!!) ומרותקת למיטה, בגלל שהתלוננתי על הקראת הקוראן בלילה קודם... לא אלאה אתכם, אבל הוא קלל ללא הרף, ביטל את קריאות המצוקה שלי ע"י לחיצה על לחצן הביטול שבתוך החדר, הרים את השמיכה מעלי וצילם אותי עם טיטול ואמר שהוא יפיץ לכל החברים שלו, מדי פעם ניגש למיטה וטלטל אותה כדי להעיר אותי וכשנמאס לו שאני חוזרת לישון, טלטל בפראות את המיטה וגרם לי לכאבי תופת, תוך שהוא צועק: " תמותי כבר, תמותי..." צעקות הכאב שלי והבכי הזעיקו את כל הצוות, אבל האירוע לא גרם להם להתקשר לבטחון או למשטרה ואולי אף להרחיק אותו מבית החולים... למחרת עשיתי הכל כדי להשתחרר והגעתי הביתה במצב שאינו מתאים לשהייה בבית לבד... כשאתחזק מעט ואחלים, אגיש תלונה למשטרה, למשרד הבריאות, להנהלת בית החולים ולמנהל מחלקת ריאות (שהגיע לשכנע אותי להשאר לאחר שדרשתי לעבור לבית חולים אחר) אך עד היום לא יצר עימי אף אחד מהבטחון קשר בעניין האירוע הקשה הזה... אדאג שהנושא הזה יגיע לתקשורת ולכל מי שרק יכול לסייע. תודה על הסבלנות ותשומת הלב

א
Jan 12, 2020
Reviewed on Facebook

רוצה להודות על טיפול מסור

ע
Jan 12, 2020
Reviewed on Facebook

לצערי נאלצנו להגיע למיון הלילה וזו ממש חוויה קשה ביגלל צוות כל כך לא נעים שמתנהג בזילזול קשה למטופלים. ונכון שיש המון חולים וזמן ההמתנה ארוך עדיין זה לא נותן להן את הזכות לנהוג כך. זה רק מעט ממה שקורה פה . בושה וחרפה שכך מתנהגים במיון

א
Jan 5, 2020
Reviewed on Facebook

בית חולים מרפאות חוץ קובע תורים סרק. מנהל מחלקת עור פ,ר עמיחי לא בודק הפניות אני הפנה למשטרה שבי על הונאה שי לי מסכים רפאיום להציג

S
Jan 2, 2020
Reviewed on Facebook

פוסט פרגון למחלקת כירורגית ב' _________________________________ לפני כשבועיים הגעתי למיון ביה"ח ומשם למחלקה כירורגית ב' עם דלקת בתוספתן והאזור לאחר ששכבתי מספר ימים בבית עם כאבים עזים, חום, הקאות וצמרמורות אשר זוהו על ידי רופא מר"מ כ"וירוס". מיד עם כניסתי למחלקה חוויתי חוויה נהדרת מצוות מסור, דואג , מקצועי ונעים. נשארתי באשפוז עם טיפול מסורתי במשך 5 ימים לבקשתי ושוחררתי לבייתי. … כעבור כשבוע וחצי חזרו הכאבים והפעם חזרתי להתנתח. התקבלתי בסבר פנים יפות על ידי פרופ' אביטל הנעים והרגיש ונותחתי בהצלחה על ידי ד"ר מורן. כלל הצוות, האחיות, נשות הסיוע והעזר, היו לבביות, נעימות, רגישות וקשובות לכל בקשה או צורך שעלה. יצאתי אחרי הניתוח וכעבור 24 שעות אני כבר בבית. מרוגש משירות יוצא דופן בשירות הציבורי. בית חולים של הקופה. מתנהל באופן מקצועי. משביע רצון ונעים. יישר כח ותודה על הכל.

ז
Dec 10, 2019
Reviewed on Facebook

שלום רב, בני היה זקוק לאקו לב בדחיפות. התור הראשון היה למאיר. טעיתי בשעה והקדמנו מאוד. הטכנאית עדן יצאה מחוץ לחדר הבדיקה. שאלתי אותה אם אפשר אולי להיכנס והיא בדקה והכניסה אותנו מייד. היא ביקשה את הטופס 17. שכחתי להביא אותו (מזל שזכרתי להביא את הילד) אמרתי שיש לי אותו באפליקציה. פרופ עבד אסלי אמר לי מייד שאין שום בעיה ושאשלח לו את הטופס במייל והוא ידפיס. את הבדיקה הם ביצעו במהירות ובעדינות ואחרי כעשר דק יצאנו עם תשובה מודפסת. … שירות כה אנושי, רגיש, עדין ומתחשב, כזה שלא בא "לחנך" אלא למצוא פתרונות ולעזור פשוט כי אפשר - נדיר ביותר. תודה תודה תודה - לפחות במחלקת קרדיולוגיה עובדים אנשים עם לב שנמצא בדיוק במקום הנכון. זהר, אמא של נמרוד

D
Dec 6, 2019
Reviewed on Facebook

פרגון לפני שבת. אתמול בבוקר קמתי ולא הרגשתי טוב ומיד הבנתי שחייב להזמין אמבולנס. פינו אותי לבית חולים מאיר עם התקף לב ומיד עברתי צינתור. אני עדיין מאושפז וחייב להגיד לכם שגם הצוות של מדא שהגיע הביתה וגם כל המשמרות בטיפול נמרץ לב בבית חולים מאיר הם מדהימים. לא תכננתי לחגוג מחר את יום ההולדת שלי באשפוז אבל בדיעבד אני מבין שאם לא הייתי בידיים טובות אולי מחר בכלל לא יהיה מה לחגוג

A
Dec 5, 2019
Reviewed on Facebook

אני אסירת תודה לצוות בית החולים על התבונה והרגישות בה התייחסו אלינו כאשר הגענו לבית החולים ביום רביעי שעבר. מפקידת הקבלה, דרך צוות חדר מיון היעילים והמקצועיים ולסיום, מחלקה פנימית ו'. מימי לא נתקלתי במחלקה שכזו. מצוות הרופאים ועד למחלקת האוכל.… האווירה המחבקת ומקצועית. הנינוחות והאיכפתיות. כל הכבוד תודה אביבה אילון

G
Nov 7, 2019
Reviewed on Facebook

תודה רבה לצוות המחלקה הנוירולוגית - מחלקה מצויינת עם אנשים מצויינים!

B
Nov 3, 2019
Reviewed on Facebook

מבטלים תורים על דעת עצמן בלי להיתחשב במטופל. מבטיחים שיחזרו לקבוע תור חדש ולא חוזרים. לטלפונים לא עונים כלל

A
Oct 31, 2019
Reviewed on Facebook

שלום לכם אנשים יקרים, אני רוצה לפנות אל מנהל בית החולים, לפני חודש וחצי אשתי חולה במחלת ה ALS עברה אשפוז וניתוח פיום קנה והתחברה למכונת ההנשמה.. לפני הניתוח היא אושפזה עקב קריסת שרירי הנשימה... את כל האשפוז עברנו בפנימית א׳… ואני רוצה להגיד לך אדוני המנהל שיש שם צוות מדהים שאין כמוהו מ- מנהל המחלקה ועד צוות העזר יש לך שם אחות ראשית ששמה לובנה והיא אדם פשוט מדהים.. והסגנית שבי, והרופאים ד״ר ענת וד״ר אורי וד״ר נעם וסגן המחלקה שלצערי איני זוכר את השם... למרות שתמיד להיות בבית חולים זה לא דבר נעים, בטח לא במצב שאנחנו הגענו, אבל הצוות שם פשוט נתן לנו להרגיש הכי מטופלים כאילו הם מטפלים בבן משפחה אישי שלהם... אפילו נקשרתי רגשית אל האנשים האלו כי הם היו הכי חמים בעולם... אני חושב שהמחלקה הזאת איכה לקבל פרס על טיפול כל כך מבין ומסור... תודה רבה לכם פנימית א׳ מאיתנו דבי ועמיחי זינר

R
Oct 22, 2019
Reviewed on Facebook

אני פעם עבדתי בבית חולים מאיר והיום התבישתי מאוד מהיחס שקבלתי הגעתי אחרי נפילה מגובה כאובה בנוסף דם בשתן חשד לפגיעה בכליה משרד קבלה היה בסדר קבלה בזמן מופנים למיון ראשוני על המסך רשום זמן המתנה 11 דקות התקבלתי אחרי חצי שעה למה אז רושמים על המסך אם זה לא אמתי אחר כך מופנים למיון כירורגי במיון כירורגי מקבלים הנירת ומבקשים למתין בחוץ לא מתיחסים לכאב של המטופל ואם לא מנדנד שוכחים אותו בחוץ העקר על המסך רשום קבלת רופא אורתופיד 43 דקות ואנשים ממתנים שעות מחוץ לחדר מיון צריך לצעוק א…ו לתמוטטת בכדי לקבל יחס אחרי תלונה שלא יכולה לשבת יותר מכאבים מקבלת מיטה בסדר עובר יותר משעתים קופאים מקור עם כאבים ואין התיחסות מתלונן שקר לך מבקש סמיכה תשובה אין סמיכות מתלונן על כאבים מבטחים אחיות שמבאות לך נגד כאב ואתה לא רואה האחות שוב מתכפל עם הכאבים והקור שמגביר הכאב מבקש משהו לתכסות מקור זורקים לך סדין מבקש נגד כאבים רק שומעים מבאים לך נגד כאבים ואף אחד לא חוזר לצערי פנתי ל3 אחיות ולא קבלתי כלום עד שהתיאשתי בקשתי להוריד לי הברנולה בכדי ללכת הביתה כי לא יכולה יותר לשבת בקור עם כאבים ישר מקבל אח להוצא המחט ביד בכדי שתעוף והתשובה שלו רק שעתים את ממתינה לא מבין ששעתים בקור וכאב כאילו 10 שעות איזו מן יחס נותנים לחולים פושה כזאת לא ראיתי גם אני פרסונל וברוך השם אין לי מצפון לתיחס לחולים בקור רוח כמו האחיות שעובדות במיון בית חולים מאיר באמת פושה

Z
Oct 22, 2019
Reviewed on Facebook

הגעתי עם אמי בת ה 88 למיון בסביבות חצות, כעבור זמן סביר שלחו אותנו ל ct ראש. בשעה 2:15 יוצא הטכנאי מהחדר ונעלם. מסתבר שאמור לסיים משמרת ב 2:30. פשוט חלף על פנינו, ועל עוד חולה שמחכה. השעה כעת 3:20 לטענת טכנאית הרנטגן בחדר הסמוך היא לבד ורק עושה רנטגן, מחכה לתגבור. אנו עדיין מחכים בתור, ולאף אחד כאן לא אכפת. כל החולים כואבים וכועסים.… אז לא מומלץ בכלל.

A
Oct 18, 2019
Reviewed on Facebook

בושה וחרפה למערכת שלכם ולמערכת הבריאות. יום ו' השעה שש בערב מיון אורטופדי 3 שעות המתנה. ממתינים כי הרופה של הלילה גיבס לא טוב האבא שלי לא מפסיק לסבול. גועל נפש

ש
Oct 17, 2019
Reviewed on Facebook

את בית החולים יצא לנו לפקוד לא מעט בחודש האחרון בנסיבות משמחות של לידה עם חוויה מדהימה החל מהמיון יולדות ועד השיחרור מאפס הפרדה עם צוות מקצועי ונעים ובנסיבות פחות משמחות של אישפוז של הבן שלנו בילדים בגלל חום גבוהה ורקע לבבי מורכב שוב עם הצוות המקסים של המיון והמחלקה. הגעתי בעצמי בערב ראש השנה למיון מבוגרים בגלל חשש לתסחיף ריאתי ואני רוצה להודות מכל הלב לד"ר שירז שי-דורון המדהימה והרגישה שמהרגע שקיבלה אותי וסיפרתי לה שאני בסיטואציה מורכבת כי הגדול שלי מאושפז ואני עם יונק בן 10… ימים שמחכה לי בחוץ עם אמא שלי כדי לאכול עשתה הכל בכדי לטפל בי בצורה המיטבית.הייתה לה התלבטות אם לשלוח אותי לסיטי ריאות בגלל ערכי קרישה גבוהים בדם שהעלו את החשד לכיוון תסחיף ומצד שני העובדה שחומר הניגוד יצריך ממני לשאוב ולזרוק את החלב שלי ליממה שאחרי הסיטי ולהזין את היונק שלי בפורמולה. לאורך ההתלבטות היא שיתפה אותי במחשבות שלה ובכך שהיא עצמה מיניקה ומבינה את הכאב שלי בתוך הסיטואציה וכמעט בכתה יחד איתי כשנשברתי ובכיתי.בין הבדיקות היא דאגה לבקש ממני אישית לצאת לתינוק שלי כדי שלא אחטוף משהו במיון וכדי שאהיה צמודה אליו ואניק ככל האפשר עד שיתקבלו החלטות.אחרי התייעצות עם בכיר שנכח במיון הוחלט לשלוח אותי לסיטי בכל זאת והיא חיפשה בשבילי בכל מקור מידע שהיה לה האם באמת אני חייבת להימנע מהנקה ליממה שלמה.בסוף בשיתוף פעולה מרגש עם הרדיולוג המקסים שעשה לי את הסיטי(סליחה שאינני זוכרת את שמו) והביא לי את הספר עם המרכיבים של החומר שהזריק לי ושיתף שהוא יודע שההנחיות השתנו ושאני יכולה להניק כרגיל אם אני שואלת אותו היא הביאה לי תשובה חד משמעית שמספיק להימנע במשך שש שעות מלתת את החלב שלי ואז אוכל להניק.כיף לפגוש שוב ושוב צוות כל כך נעים ורגיש!

נ
Oct 15, 2019
Reviewed on Facebook

בצאת כיפור הגענו למיון. נדהמנו מהיחס, מהמהירות, מהאכפתיות מהיעילות. הגענו עם בתנו עם פציעה באצבע, מתוחים ועייפים. היינו המומים מהיחס האוהב. של כולם. תודה מיוחדת לאחות צביה שלא הפסיקה לפרגן לאביגיל שלנו.… תודה רבה. תמשיכו לעסוק במלאכת הקודש. מדהימים. עידן ונתי אמיר.

R
Oct 5, 2019
Reviewed on Facebook

בחצי שנה האחרונה ביקרנו במיון 3 פעמים. בכל הפעמים תהליך הקבלה היה מהיר ויעיל. הצוותים בקבלה היו מאוד נחמדים ושירותיים. זמני ההמתנה לרופאים לא היו ארוכים וגם השחרור היה מהיר ומצוין. כל הכבוד על השירות.

נ
Sep 28, 2019
Reviewed on Facebook

שנה טובה לכל צוות ביה"ח... השבוע חווינו ארוע לפנות בוקר שהצריך פינוי מיידי לביה"ח, חייבת לשתף שמרגע ההגעה והקבלה המיידית במיון התקבלנו במקצועיות, אכפתיות, מעשיות, תמיכה ותפקוד יעיל כולל הזעקת הצוות המתאים מהבית מה שזרז את הטיפול והיציל חיים. מוקירה אותכם צוותי ביה"ח על האכפתיות והתושיה. מאחלת לכל אחד מכם שנה של בריאות, העצמה והנאה מעבודתכם. ניצה לזר.

E
Sep 27, 2019
Reviewed on Facebook

תודה והערכה לבית החולים ״מאיר״ ולצוות המופלא של פנימית א- חשוב לי לשתף בחוויה מחממת לב, שזכיתי לחוות בשעתי הקשה ביותר, כשבני אושפז השבוע למשך חמישה ימים במחלקה המופלאה הזו. זכינו לקבל טיפול מצוות רפואי שכולם בו הם בעיני מלאכים בדמות אדם, החל מהרופאים ועד אחרון העובדים במקום. במהלך כל ימי האשפוז בני ואנחנו- הוריו, היינו עטופים במטפלים מקצועיים, סבלנים, קשובים, אכפתיים ומלאי תחושת שליחות ורצון טוב. מי שמכיר את המחלקה יודע, שמדובר במקום מורכב ותובעני, ומבין את עומק אחריותו ואת ע…בודתו הקשה של הצוות. למרות הקושי והעומס, אנחנו זכינו לטיפול שלא היה מבייש מרכז רפואי פרטי מהשורה הראשונה. חשוב לי להכיר תודה לאנשים המופלאים הללו,שעושים מלאכת קודש קשה מנשוא, באהבה ומסירות אין קץ🙏

R
Sep 9, 2019
Reviewed on Facebook

אישתי הוזמנה בשבוע שעבר לניתוח במחלקת נשים בהתראה של שבוע לאחר כעשרה חודשי המתנה. אתמול הגענו לבית החולים האשפוז לפני הניתוח בוצעו כל ההכנות כולל מתן תרופות זריקות וכ' נאמר לנו שלמחרת בבוקר (היום) יתבצע הניתוח. היום המתנו משעות הבוקר בחוסר ודאות כאשר אף אחד לא טורח להסביר מה קורה ומתי אם בכלל יתקיים הניתוח עד שבשעה 1300 לערך מגיע הרופא ומודיע שהניתוח לא יתקיים עקב מקרה חירום אחר והנהלת בית החולים הפקיעה את חדר הניתוח ו 'אין מה לעשות ' אפילו מנהל המחלקה לא יכול לעשות דבר. גם כ…שפניתי להנהל בית החולים הפנו אותי להגיש תלונה ולא נתנו מענה רציני. לא ברורה לי ההחלטה לשחרר אותנו ולהמתין זמן לא ידוע לתאריך אחר . מדוע לא לבצע את הניתוח בשעה מאוחרת או למחרת היום. אשתי עובדת בתחום החינוך שם דאגו להביא לה מחליפה לתקופה ההחלמה שעכשיו יאלצו לשנות הכל. הרגשה איומה של זלזול וחוסר התייחסות בסיסית לחולים. מדוע צריך להמתין כל כך הרבה זמן ואז בהתראה של שבוע להכניס את כולם לסחרור אנחנו אנשים עובדים ויש לנו התחייבות והיחס הזה לאנשים לא עולה בקנה אחד עם כל המטרות והיעדים של בית החולים בכלל ומחלקת הנשים בפרט.

ח
Sep 5, 2019
Reviewed on Facebook

בית חולים מאיר פנימית א לא ממליץ זה בית חולים לא טוב גומר חיים של אנשים

N
Aug 31, 2019
Reviewed on Facebook

מיון ילדים.... חוויה מדהימה עם אח בשם עלי.... איש מקסים... רגיש.. קשוב וסבלני לילדים. פשוט ברגישות ויחס כזה מדהים לילדים... לא ניתקלתי כבר הרבה זמן . שאפו ענק לצוות ובמיוחד לעלי המקסים.

P
Aug 28, 2019
Reviewed on Facebook

צוות מקצועי ואיכותי. ממליצה בחום

I
Aug 26, 2019
Reviewed on Facebook

רופא מזלזל, לא מקצועי, לא בודק ומשחרר ללא אבחנה אדם שסובל שבועיים באופן מתדרדר

H
Aug 20, 2019
Reviewed on Facebook

היום לצערי נאלצתי להגיע לבית חולין מאיר , הגענו למיון והתור להתקבל היה ממש ארוך , ברגע שנכנסנו למיון קיבל אותנו saher fadeła@ מהרגע שהוא קיבל אותנו עזר לנו עם כל מה שהיה צריך , שירות אדיב ומקצועי סבלני וסובלני וכל זאת עם כל הלחץ הגדול והחולים הרבים שהיו במיון לאורך כל ה״שרשרת השהייה והבדיקות הרבות בחדר המיון״ שאל אותי לשלומנו . חייבת לציין שלמרות העומס המטורף שהיה כל צוות הרפואי נתן שירות טוב ואדיב וזאת למרות כמות החולים הרבים שהיו והלחץ .… אז תודה דר מורסי גאבר saher fadeła ולכם שירותי בריאות כללית בית חולען מאיר התברכתם בצוות רפואי יוצא מן הכלל. זה ממש לא מובן מאליו שלא נזדקק לכם שמחה שבחרתי בבית חולים מאיר

מ
Aug 2, 2019
Reviewed on Facebook

תודה מקרב לב לד"ק הדס כץ ושותפיה על יחס חם ומדהים , כאשר הגעתי עם בני למיון ילדים עקב נפילה מאופניים וחבלה ביד ,קיבלנו יחס חם ואדיב מתחילת הטיפול ועד סופו . תודה לכם כל צוות מיון הילדים ,זה לא מובן מאליו ,עלו והצליחו . מתן ואליעד כהן רעננה

A
Jul 31, 2019
Reviewed on Facebook

פשוט בלתי אפשרי להשיג אותם במענה הקולי ...שלא נדבר על חוסר היעילות בחדרי המיון ...בית חולים זוועה

M
Jul 31, 2019
Reviewed on Facebook

לא להגיע עדיפות למות בדרך רק לא להגיע לשם כי זה כבר מוות ביסורים מיון של סנדלרים לא אחיות ולא רופאים חרא עליכם

פ
Jul 7, 2019
Reviewed on Facebook

אני ממליצה על מרפאות חוץ פה ולסת. הסיפור שלי: שמי פרידה גולדשמידט עברתי שטיפת מפרק לסת ב2/7 רוצה להביע את הערכתי לצוות המחלקה אשר טיפל בי בצורה מקצועית ומסורה, למזכירת המחלקה ליז אשר עשתה כל שביכולתה לקדם לי את התור מהיום להיום(התור היה אמור להיות עוד חודש וחצי), תודה לדוקטור רוזן מנהל המחלקה, על היחס האישי והסבלנות הרבה והמרגיעה ועל האיפור האישי שבו זכיתי, לאחות כרמית שעמדה לצידי,תמכה והמרגיעה והתעניינה לשלומי יום לאחר הבדיקה… ישר כח לכל הצוות אתם עדינים המשיכו בעשייה המבורכת שלכם (יש לציין שהטיפול נעשה בבית חולים ציבורי ולא פרטי) אבל את הטיפול קיבלתי כמו בפרטי תודה רבה

H
Jun 18, 2019
Reviewed on Facebook

ביקרנו אתמול במיון ילדים עם הבת שלי ששברה את היד. יחס מדהים, מכבד ורגיש של צוות המיון ולאחר מכן, באשפוז ילדים, האחיות, הרופאים וכל הצוות היה מדהים. עזרו בכל מה שצריך. כל הכבוד!

L
May 9, 2019
Reviewed on Facebook

בכול פעם שליוויתי אנשים למאיר היחס היה סבלני,מקצועי,וטוב

About

Updated 14.09.2020

Israel, Kfar Saba

Meir Medical Center is one of the largest hospital in Israel. Meir was founded in 1956. Hospital is named after its founder Dr. Josef Mayer. The hospital has ahigh level of professionalism that illustrates by the fact that Meir medical complex was recognized as the best hospital in Israel five times in a row. Meir is a unique complex of medical services. It is characterized by its importance and size. So, today the clinic includes:

 • Over 800 beds for hospitalization
 • Almost 80 seats in dispensary
 • Almost 70 seats for admission to hospital births
 • 40 seats to undergo dialysis
 • More  than 120 departments and divisions.

Annual indicators of the clinic are:

 •  20,000 different surgical procedures for the year
 •  6000 deliveries
 •  3 200 000 visits to physicians in medical center
 •  320,000  hemodialysis

Meir Medical Center has a wide specialization, but in several directions practice and scientific research of hospital are learn in details. The main directions of practice are:

 • Nephrology (kidney disease)
 • Oncology (cancer)
 • Gastroenterology (diseases of the gastrointestinal tract)
 • Orthopedics (injuries of the musculoskeletal system)
 • Oral and Maxillofacial Surgery
 • Spine Surgery
 • Radioisotope medicine

Meir Medical Center collaborates with the Sackler School of Medicine, Tel Aviv University. The result of this collaboration was the possibility of doctors practice at the hospital and actively participate in research at the university and undergraduate and graduate students to get more practice in this hospital under the supervision of experienced physicians. A high level of medical care and skill of doctors proves that the hospital was elected supervisor of the Olympic Committee of Israel. This means that the best athletes of country receive all the examinations, treatment and prevention in this hospital.This is an important fact, because medicine of Israel has the high level and the recognition of this medical center by leading athletes and functionaries of the Olympic Committee demonstrates a level of exclusivity and medical services in the hospital.

Meir Medical Complex is an example of modern medicine. It must be innovative, timely, comprehensive. All these qualities are owned by this hospital.Many people from the former USSR, even in Europe and other parts of the world prefer to be diagnosed and treated at this center. The doctors from Meir hospital demonstrated that they are able to treat the most serious or exotic diseases. That why medical tourism are increased in this hospital every year.

Found mistake? Write to us

Tchernichovsky St 59, Kfar Saba, 4428164, Israel
Bookimed in media