Assoc. Prof. Dr. Seckin Ulusoy Clinic Assoc. Prof. Dr. Seckin Ulusoy Clinic Assoc. Prof. Dr. Seckin Ulusoy Clinic Assoc. Prof. Dr. Seckin Ulusoy Clinic Assoc. Prof. Dr. Seckin Ulusoy Clinic
Turkey, Istanbul

Assoc. Prof. Dr. Seckin Ulusoy Clinic

2017
foundation year
6
staff
3
beds
300
patients per year

About Assoc. Prof. Dr. Seckin Ulusoy Clinic

Istanbulesthe Clinic is a single-specialty clinic dedicated to nasal procedures — mainly aesthetic nose surgeries. The clinic was founded by Assoc. Prof. Dr. Seçkin Ulusoy who has 20 years of practice and personally performed over 7,000 nose aesthetic surgeries.
Prices for diagnosis and treatment

Plastic Surgery
Treatment
Botox injections
$100 - $250
Closed rhinoplasty
$2000 - $2900
Open rhinoplasty
$1600 - $2900
Revision rhinoplasty
$1800 - $3500
Rhinoplasty (nose job)
$2032 - $2947
Tip rhinoplasty
$1500 - $3700
Show all
Aesthetic Medicine and Cosmetology
Treatment
Botox injections
$100 - $250
Closed rhinoplasty
$2000 - $2900
Open rhinoplasty
$1600 - $2900
Revision rhinoplasty
$1800 - $3500
Rhinoplasty (nose job)
$2032 - $2947
Tip rhinoplasty
$1500 - $3700
Fillers injection
Price on request
Show all
What patients say about the hospital
V
Dec 25, 2019
Reviewed on Google

Eminim aynı tecrübeleri yaşadığım aynı yollardan geçtiğim bir çok kişi vardır. Bu burun estetiği olayı öyle birşey ki zaten yüzün tam ortasında iyi karar vermen gerekiyor. İnce eleyip sık dokuyorsun neyse ki verdiğim karardan öylesine mutluyum. Normalde çok şanslı bir insan olduğum söylenemez ama neyse ki her zaman yüzüme gülmeyen şansım burun estetiğinde güldü 😍Seçkin hocamı buldum ve kendisine ameliyat oldum. İzlemeyin ya internetten araştırmayın. Yalan yanlış çok korkunç şeyler anlatıyorlar. Hocam bana süreci anlatırken acabamı diyordum tedirgin oluyordum. Silikonlar çıkartılırken bumuydu dedim. Bir kahkaha atmıştık. İnanın hocamla ve ekibiyle harika bir süreçti. Ellerinize emeğinize sağlık. Herşey için teşekkür ederim 6. Ayımda görüşmek üzere hocam ☺️

M
Nov 16, 2019
Reviewed on Google

Seçkin hocam ile estetik ameliyatı için görüştüm. Ameliyat öncesinde yaptığımız muayenelerle burnumda ki sorunlu kısmı, yapılması gerekenleri, ameliyat sonrası olacak görüntüyü inceledik. Operasyon tam anlamıyla doktorumun da anlattığı gibi sıkıntısız geçti. Sonrası için de ilgi alakasını hiç eksik etmedi sağolsun. Başta kendim sonra tüm çevrem burnumun şu an ki halini çok beğeniyoruz. Herşey için teşekkür ederim hocam ellerinize sağlık, başarılarınızın devamını dilerim.

M
Nov 1, 2019
Reviewed on Google

6 ay önce Seçkin Bey tarafından burnum için operasyon geçirdim. Hem ilgisi hem işindeki uzmanlığı kelimeler ile anlatılamaz, sorunsuz ve rahat bir ameliyatla mükemmel bir sonuç aldım burnum şu an tam bir sanat eseri. tavsiye ediyorum ihtiyacı olan herkese.

A
Oct 27, 2019
Reviewed on Google

Burun estetiği için uzun süredir takipte olduğum Seçkin beye gitmeye karar verdim. her konudaki ilgi alakası çok iyi ayrıca tüm süreç güzel geçti şu an her şeyden memnunum çok teşekkür ederim.

R
Aug 14, 2019
Reviewed on Google

I am very satisfied with Dr. Seçkin and highly recommend him to all. I felt very comfortable with him and he was happy to help me with any of my questions and concerns. He goes out of his way to help his patients and makes sure that they get the best possible results and are more than satisfied with the outcome.

S
Apr 12, 2019
Reviewed on Google

Burun ameliyatına karar verir vermez geniş çaplı bir araştırma yaptım. Yaptığım araştırmalardan istediğim doğallıktaki sonuçları Seçkin Bey'de buldum. Görüşmeye gittiğimde yüzüme uyumlu, doğal bir burun istediğimi söyledim. Ameliyattan sonra da istediğim buruna kavuştum. Ameliyat öncesinde ve sonrasında her türlü soruma anında dönüş yapıp ilgilenmelerinden dolayı Dr. Seçkin bey ve ekibine teşekkürlerimi iletiyorum.

K
Jan 10, 2019
Reviewed on Google

Ben şahsen hiç memnun kalmadım ışık dolgusu ve botox yaptırdım işinde hiç başarılı değil bu konuda çokta bu konuda bir bilgi sahibi değil burun bilmem ama bu dolgu ve botox ta sıfır yaptırdığıma bin pişman oldum kimseye de tavsiye etmiyorum

Y
Dec 21, 2018
Reviewed on Google

Seçkin Hoca’ya ve ekibine çok teşekkür ediyorum.İlk gördüğüm anda güven verdi ve pişman olmadım.Hasta konforunu ve mutluluğunu düşünen bir doktor olmasının yanında işindeki mükemmelliyetçiliği, doğallığı ön planda düşünmesi ve her an bir telefon uzaklığında olduğunu bilmek gerçekten çok güzel. Çok doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

N
Nov 8, 2018
Reviewed on Google

Son derece profesyonel,temiz,sevgi dolu sıcacık bir ortama sahipler. Botoks, cilt gençleştirme ve leke tedavisi yüzde yüz sonuç veriyor. Güvenilir, içten ve doğal,daha ne istenebilir. İyi ki varsınız hocam.

F
Oct 15, 2018
Reviewed on Google

Kliniğin enerjisi bile insana güzellik katıyor doğrusu , güler yüzlü doktorum Seçkin hocam ve değerli çalışanları işlerini gerçekten sevgi ve özenle yapıyor. Gözüm kapalı olarak kendimi emanet edebileceğim bir yer. Teşekkür ediyorum kendime olan güvenimi tekrar yerine getirdiğiniz için.

E
Sep 22, 2018
Reviewed on Google

Ilk ameliyatimi bundan 3 yıl önce yaptırmıştım, çok memnun kaldıgım için şu ana kadar 2 ameliyat daha yaptırdım ve çok memnunum. İyi ki Seçkin hocamı seçmişim, çok sevecen cana yakın. Kendine ve bütün cana yakın sevecen ekibine göstermiş oldukları ilgiden dolayı çok teşekür ediyorum. Herkese her konuda tavsiye ediyorum.

F
Sep 5, 2018
Reviewed on Google

Merhaba 😊 Bu döneme kadar nefes alma problemim vardı. Bu rahatsızlığım yaşam kalitemi etkilemeye başlamıştı. Yediğim yemeklerden tat alamıyordum. Tat almayı bir kenara bıraktım koku duyumu resmen kaybetmiş gibi birşeydi. Taaa ki Seçkin Bey ile tanışana kadar. Kendisi 10 dk bir işlem olan radyo frekans ile burun etlerimi küçülttü. Şuan daha önce nasıl yaşadığımı sorgulamıyor değilim😊 Sabahları daha dinç daha mutlu uyanıyorum. Yemeklerden tat alabiliyorum. Nefes alamama problemimden dolayı azıcık da horlama problemim vardı artık oda yok. 😊 Size minnettarım Seçkin Ulusoy.. Teşekkür ederimmm🙏

T
Aug 30, 2018
Reviewed on Facebook

Doç. Dr. Seçkin Ulusoy, estetik burun ameliyatlarında 20 yıllık tecrübeye sahip olan, ameliyatlarında en güncel teknoloji olan Piezo Rinoplasti yöntemini uygulayan başarılı bir cerrah. Benim öyküme gelirsek; Küçüklüğümden beri, nefes alma sorunu yaşadım. Burnumdaki et ve kemik eğriliği yüzünden, meğer burnumun sol taraf deliğinden nefes alamamışım. Ağızdan nefes aldığımdan, sabahları boğazım kuru ve yorgun uyanıyordum. Mart ayında ciddi hasta oldum, boğazımın kötü şişmesi v…e burnumdan nefes alamadığımdan, o an öleceğimi düşündüm ve bir KBB doktoruna gitmeye karar verdim. Çevremdekilere sordum, biraz internetten araştırdım. Hiç unutmam günlerden 5 Nisan ve Doç. Dr. Seçkin Ulusoy’a gittim. Beni muayene etti, deviasyon teşhisi konuldu. Büyük bir sabırla sorularımı yanıtladı, kafamdaki sorularım cevaplarını bulmuştu. Ameliyattan korkmama rağmen, doktor beyin bilgisine, tecrübesine ve yaklaşımına sonsuz bir güven duydum. Benim için en iyisini yaparak, yeniden nefes almamı sağlayacak cerrahı bulmuştum. Sağlığımın yanında, yüz tipime uygun nasıl bir burnumun olacağını değerlendirdik ve bilgisayarda gördüm. Burnuma yapılacaklara dair hemfikir olduk, ameliyat günü belirlendi. İlk muayene gününden ameliyat gününe ve sonrasına, ihtiyacım olduğunda her an ulaşabildiğim benim için Türkiye’nin en iyi cerrahı doktorum Doç.Dr Seçkin Ulusoy hocama çok teşekkür ederim. İyiki varsınız, hocam. Sayenizde artık çok rahat nefes alıyorum. Selamlarımla…

H
Aug 16, 2018
Reviewed on Google

Burnumdaki doğuştan bir eğrilik nedeniyle bir akrabamın tavsiyesi üzerine gittim. Muayene sonrasında bana yapılması gerekenler, öncesi ve sonrasıya ilgili çok detaylı bilgilendirme yaptı. İşinde profesyonel olduğu kendisine olan güvenden de belliydi. Ameliyat sonrasında devamlı kontroller ve uygulamalarla şu anki harika burun yapıma kavuştum. Hem daha sağlıklı hefes alıyorum hemde istediğim buruna kavuştu. Yardımları ve beni daha mutlu bir insan yaptıgı için çok teşekkürler Seçkin hocam.

R
Aug 11, 2018
Reviewed on Google

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Seçkin Ulusoyun ziyaretine gittim konuşmalardan sonra doğru adreste olduğumun farkına vardım ameliyat gününe karar verdik doğal ve yüzüme uygun burnum olduğu için çok mutlu oldum kimse estetik olduğunu anlamıyordu zaman geçsede her şey için tesekkürler hocam

Y
Aug 4, 2018
Reviewed on Google

En güzel burun bende 😎 Eski burnuma birde şimdi ki burnuma bakıyorum da sizi daha önce bulmalıymışım hocam 🤗 Bu değişikliği bu mutluluğu bu özgüveni size borçluyum 🙂 imza seçkin hocama ait diye geziyorum her yerde 🤗 Mütevazi kişiliğinizin yanı sıra bilgi ve donımınıza hayranım ellerine emeğinize sağlık

S
Jul 20, 2018
Reviewed on Google

Seçkin Bey'e birkac senedir belirli araliklarla burun/dudak dolgusu, botox ve lazer islemlerim icin ziyaret ediyorum. Hastalariyla arasindaki kuvvetli iletisim ve pozitif durusu yani sira isini bu kadar severek ve basariyla yapan cerrahlar gormek cok sevindirici.

S
Jul 4, 2018
Reviewed on Google

Memnunum. Burun estetiği ameliyatı oldum. Nefes alamıyordum, horluyordum. Ameliyat sonrasında şimdi daha rahat uyuyorum, horlamıyorum, rahat nefes alıyorum. Şimdi çok daha iyiyim, bir sorunum olmadı. Geçen yıl ameliyat oldum.Yaklaşık 1 sene olacak, herhangi bir sıkıntım yok.

S
Jun 25, 2018
Reviewed on Google

Değerli Hocam Dr. Seckin Bey ve ekibine sunmus olduklari hizmetlerden dolayi minnettarim. Bir hekim ancak bu kadar işine hakim, guler yuzlu ve hastasinin beklentilerine tam olarak karsilik veren olabilir. Yaptigi islemler ile aynaya baktigimda daha mutlu hissetmemi saglayan Degerli Hocam'a cok tesekkur ediyorum.

Ş
Jun 12, 2018
Reviewed on Google

Sayın doktorumdan çok memnun kaldım sağolsun mesleğini en iyi şekilde icra ediyor.. hala her gittigimde ekip olarak benimle ilgileniyorlar çok sağolsunlar. Ayrıca yaptığı ameliyattan da çok çok memnunum ağrısız bir ameliyat geçirdim burun ameliyatımda yüzüm hiç şismedi hiç morarmadı. Bu sayın doktorumun ameliyat esnasında uyguladığı mesleki uzmanlık noktalarıdır. Bundan dolayı kendisine çok ama çok teşekkur ederim. Tanıdığım en iyi hekim diyebilirim.

M
May 27, 2018
Reviewed on Google

Seçkin Bey’in ilgisinden, isteğime önem vermesinden ve ameliyat sonrası ilgisinden çok memnunum. Her muayenemde benimle uzun süre konuştu ve her soruma açık bir şekilde cevap verdi. Seçkin Bey’e güvendiğim için ve daha önceki hastalarını tanıdığım için operasyonla ilgili hiç tereddüt etmedim.

About

Updated 27.05.2022

Turkey, Istanbul
Found mistake? Write to us

Mecidiyeköy, Yeni Yol Cd. No 3, 34381 Şişli/İstanbul, Turkey
Bookimed in media