INVICTA Clinics INVICTA Clinics INVICTA Clinics INVICTA Clinics INVICTA Clinics
Poland, Gdansk

INVICTA Clinics

About INVICTA Clinics

Specialization of the INVICTA clinics is in vitro fertilization. The center show the highest result of IVF among European clinics. Therefore, annually about 10 thousand patients choose INVICTA in Gdansk, Warsaw, Wroclaw.

Prices for diagnosis and treatment

Obstetrics and Gynecology
Diagnostics
Hysteroscopy
Price on request
Ultrasound
Price on request
Show all
Treatment
Childbirth
Price on request
Pregnancy follow-up
Price on request
Show all
Diagnostics
Diagnostics
Hysteroscopy
Price on request
Ultrasound
Price on request
Show all
Reproductology
Diagnostics
Hysteroscopy
Price on request
Show all
Treatment
Embryo cryopreservation
Price on request
In Vitro Fertilization (IVF)
Price on request
Show all
What patients say about the hospital
S
Feb 22, 2020
Reviewed on Google

Za takie podejście to ja dziękuje. Zero dyskretności, jeszcze z pyskiem że ona tej próbki nie dotknie, mam tego tu nie kłaść, proszę to zabrać i tym podobne... Mam sam to do pojemnika i laboratorium zanieść? Jak przyjmujecie próbki na recepcji a "recepcjonistka" się brzydzi to co to ma być?? Kwestia prywatności i dyskrecji czy też ogólnie pojętej tajemnicy pacjenta może być podawana za anty wzór na waszym przykładzie. Ludzie czekają i stoją byle gdzie przy tej recepcji. Ludzie stoją dosłownie obok krzesła na którym pacjent rozmawia z "recepcjonistką", z tego krzesła do to niej bliżej mają ludzie który stoją obok niż ja i na pewno lepiej wszystko słyszą. Zero prywatności i dyskrecji, dosłownie zero dlatego dam sobie czas i znajdę instytucje której należy donieść łamanie tych zasad poufności danych.

A
Feb 22, 2020
Reviewed on Google

Polecam, bardzo dobra i miła obsługa, położne pomocne, uśmiechnięte z dużą wiedzą zwłaszcza Pani Marta i Martyna. Warto prowadzić ciążę w Invicta.

R
Feb 21, 2020
Reviewed on Google

wizyta opóźniona o UWAGA 1 godzinę i 20 minut (dla osob ktore nie wiedzą-wizyty umawiane są na dokładną godzinę). lekarze (tak, liczba mnoga) wypisują badania totalnie niestosowne do wieku tylko,żeby je wykonać, bo są płatne i ubezpieczenie ich nie pokrywa. dodzwonić się tam nie mozna. nie ma normalnej toalety. jednym słowem- tragedia. polecam serdecznie trzymanie się z daleka od tego miejsca.

A
Feb 20, 2020
Reviewed on Google

Jestem zadowolona z usług świadczonych przez Invictę. Czułam się zaopiekowana przez personel. Krótkie terminy oczekiwania zminimalizowały stres. Trafiłam na profesjonalistów z empatią w podejściu do pacjenta.

K
Feb 13, 2020
Reviewed on Google

Kilka razy zbierałam się, żeby to opisać, ale brakowało mi słów i powodowało stres,można nawet powiedzieć, że przeżyłam traumę. W 2015 w klinice w Gdańsku na ul.Rajskiej wykonywałam (prywatnie) biopsję zmiany na tarczycy.Poszłam odebrać wynik ,Pani w recepcji wydała mi go i wyszłam na ulicę. Tam przeczytałam wynik :Nowotwór złośliwy tarczycy, do pilnej operacji itd.Nie muszę chyba pisać co się ze mną działo, mam to dalej jak za mgłą, byłam wtedy sama. Jest to kary godnie, żeby w ten sposób wydawać pacjentowi wynik z takim opisem. Nie wiem czy zaistniała pomyłka w moim przypadku,czy taka jest praktyka prywatnej Kliniki dbającej o zdrowie ( fizyczne i psychicze) pacjenta.Kasia

M
Feb 12, 2020
Reviewed on Google

I do not recommend Invicta - please choose Gameta in Gdynia instead and save your time. I am 42 (currently naturally pregnant), AMH 0.42, 3 stimulations in invicta with almost no change to the medications. I had from 0 to 4 eggs retrieved in one single process, none of them fertilised. I was told after 3rd time that they cannot do anything for me and I need to consider egg adoption. There was no individualised/ amended stimulation process, Dr Stencel at some point was not sure at what stage of IVF I was while advising on medicines. I was informed I will be undergoing second stimulation from next meeting, but Dr Stencel went on holidays and apparently did not leave that information in the system so another doctor could not start stimulation process. While the clinic has friendly system for patients coming from abroad the process seems to be hectic and missing detailed analysis of individual case and trying different options. With Gameta I at first time I had 1 egg retrieved, it fertilised and embryo was transferred (unsuccessful) with different stimulation program. 2 month later I got pregnant naturally.

P
Feb 12, 2020
Reviewed on Google

Mogę szczerze polecić. Robiłam w klinice badania prenatalne oraz połówkowe u dr. Brzózki. Jestem bardzo zadowolona z podejścia Pani doktor, wszystko dokładnie tłumaczyła z wielką uprzejmością. Również badanie poboru posiewu robiła bardzo miła Pani, obsługa w rejestracji sympatyczna i uprzejma zarówno osobiście jak i przez telefon. Na pewno przy kolejnej ciąży skorzystam z usług tej placówki:)

A
Feb 8, 2020
Reviewed on Google

Jestem bardzo zadowolona z obsługi i opieki jaką otaczał mnie personel medyczny Kliniki Invicta. Nieczęsto zdarza się by w dzisiejszych czasach być w pełni zadowolonym ze służby zdrowia. Badania i lekarz prowadzący moją ciążę to najwyższy standard, który powinien być w każdej podobnej placówce. Polecam :)

P
Jan 28, 2020
Reviewed on Google

Pozdrawiam Panie z punktu poboru krwi (starsza w blond włosach i nieco młodsza w pierwszym pokoju po lewej stronie). Czy pracujecie tam za kare? A może za darmo? 1000zl za badanie, a człowiek nawet nie usłyszy miłego "dzień dobry". I jeszcze cały czas podniesiony ton i pretensje za brak wypełnionej w całości ankiety (bo nie zostałem poinformowany). Gorzej niż w zaniedbanej przychodni na opuszczonym osiedlu. Nigdy nie spotkałem się z taką obsługa gdziekolwiek.

I
Jan 27, 2020
Reviewed on Google

Nie polecam . Strata czasu , nerow i pieniedzy.Zupelny brak profesjonalizmu i zrozumienia pacjeta. Bylam tam na poczatku zeszlego roku na dwuch stymulacjach IVF. Bez sukcesu . Recepcjonistki nieprzyjenme , lekarze malo rzeczowi. Najwiekszy blad jaki zrobilam w zyciu . Kazda wizyta byla wielkim stresem. Przenioslam sie do Gdanska na 3 miesiace z nadzieja ze moze nam sie uda wierzac pierwszej wizycie z Prof. Lukaszczukiem. Obecnie wrocilam do Hiszpanii. Kiedys nawet znalazlam artykul na stronce Invicta - czemu lepiej przechodzic zabiegi w Polsce a nie za granica. Plakalam ze smiechu jak te bzdury czytalam . Prawda jest iz nie bylam przygotowana na Polska rzeczywistosc i przedmiotowe traktowanie, bez jakich kolwiek oznak szacunku i nastawienie tylko i wylacznie na wyzysk . Przykladow na obrazajace godnosci, i brak znajomosci rzeczy moglabym podawac w dzisiatkach....NIGDY WIECEJ !!!! Do swiatowych standartow bardzo duzo brakuje tej klinice . Ostrzegam !!!!!

O
Jan 19, 2020
Reviewed on Google

Szeroki zakres usług, całą diagnostykę mogliśmy wykonać w jednym miejscu co uważam jest bardzo wygodne. Do tego bardzo dużo możliwości zwiększenia szans na powodzenie procedury które są niedostępne gdzie indziej. Panie z obsługi przemiłe, lekarze profesjonalni.

K
Jan 19, 2020
Reviewed on Google

Jestem pacjentką kliniki i jestem bardzo zadowolona z jakości usług. Wyniki badań są dokładne oraz w bardzo krótkim czasie wykonane . Położne w punkcie pobrań są zawsze sympatyczne i profesjonalne. Z całego serca polecam dr Mężyk, która obecnie prowadzi mnie w czasie ciąży, bardzo dobry specjalista z podejściem do pacjenta, uśmiechnięta i pomocna , nie ma problemu z kontaktem, gdy mam jakiekolwiek wątpliwości.

M
Jan 18, 2020
Reviewed on Google

Najlepszy zespół Opiekunów w Klinice Leczenie Niepłodności. Ogromnie profesjonalne Panie zawsze uśmiechnięte. Usługi na bardzo wysokim poziomie, pełen wachlarz badań diagnostycznych. Dyskretny personel przy wrażliwych badaniach nasienia.

L
Jan 11, 2020
Reviewed on Google

Jestem ogromnie wdzięczna za nieocenioną pomoc Pani Małgosi i doktora Siega.

A
Jan 11, 2020
Reviewed on Google

Klinika "Invicta" znajduje się w centrum handlowym Medison w Gdańsku, na trzecim piętrze (wjazd windą). Znajduje się tutaj Klinika Leczenia Niepłodności, Klinika Zdrowia Kobiety, Klinika Anti-Aging, Szpital (oddział jednodniowy), laboratoria medyczne oraz prywatne praktyki lekarskie różnych specjalizacji (ginekolog, endokrynolog, stomatolog, dermatolog, chirurg, onkolog) oraz Niepubliczne Zakład Opieki Zdrowotnej.

D
Jan 9, 2020
Reviewed on Google

Invicta oddział Gdańsk- super poradnia prenatalna. Korzystalam z pakietu badań prenatalnych i genetycznych. Profesjonalna kadra, dbałosc o komfort pacjenta. Polecam. Dodatkowo polecam oddział w Słupsku i Panią doktor A. Januszkiewicz. Bardzonkompetentna i profesjonalna Ginekolog.

M
Jan 6, 2020
Reviewed on Google

Polecam profesjolanalną obsługą kliniki leczenia niepłodności. Panie pomogły nam zaplanować wszystkie wizyty przez internet. Pierwszą wizytę ze wzgledu na odległoś mieliśmy za pośrednictwem telerozmowy. Profesjonalizm lekarza nas również przekonał. Wszystko sprawnie, wszystkie badania na miejscu, dostęp do karty internetowy. Inowacyjne miejsce godne polecenia

M
Jan 5, 2020
Reviewed on Google

Pełen profesjonalizm, dobra obsługa. Doktor Stencel jest świetnym specjalistą, wzbudza nasze zaufanie. Gabinet zabiegowy najlepszy w jakim byłem, pobrania zawsze ekspresowe i bezbolesne. Wyniki dostępne na czas i jest do nich jak i do całej karty pacjenta dostęp internetowy.

M
Jan 5, 2020
Reviewed on Google

super miła obsługa w rejestracji, bezbolesne pobranie krwi w punkcie pobrań. Korzystałam także z usług ginekologicznych , bardzo rzeczowa pani ginekolog dr Ewa Żmudzinska. Polecam tę klinikę:)

K
Jan 4, 2020
Reviewed on Google

Trafiliśmy do Invikty po wielu przejściach. Mieliśmy raczej negatywne opinie czytając komentarze. Zupełnie niesłusznie. Wygląda na to, że jednak opinii pozytywnych się nie pisze a negatywne zawsze. Zatem chciałam wyrazić moje ogromnie miłe zaskoczenie opieką. Wielkie plusy za: Kontakt mailowy - rewelacja, szybkie odpowiedzi, rzeczowe - zwłaszcza podziękowania dla Pani Małgosi i Pani Ani. Doktor Głodek i doktor Sieg -dwa przeciwieństwa ale obaj równie wspaniali. Szybka diagnoza, bolesna, lecz celna i efekty w postaci upragnionej ciąży.Po naszej wcześniejszej trudnej drodze doceniam co zaoferowała nam Invicta.

O
Dec 31, 2019
Reviewed on Google

INVICTA Gdansk - Kompetentna i dobrze zorganizowana obsluga w klinice leczenia nieplodnosci, lekarze rzetelnie i z empatia podchodzacy do problemu pacjenta. Polecam!

D
Dec 31, 2019
Reviewed on Google

Bardzo polecam tę klinikę. Korzystałam z wizyt standardowych i z badań genetycznych. Oferta była naprawdę szeroka i kompleksowa. Bardzo krótko czekałam na wyniki. Chcę jeszcze zaznaczyć że spotkałam się, co bardzo sobie cenię, z ogromnym profesjonalizmem w punkcie pobrań. Panie recepcjonistki również przesympatyczne. Ogółem wysoki standard.

A
Dec 31, 2019
Reviewed on Google

Świetna atmosfera, personel bardzo pomocny, lekarze bardzo wyrozumiali indywidualnie podchodzą do każdego pacjenta.Polecam.

I
Dec 29, 2019
Reviewed on Google

Jestem bardo zadowolona z opieki w Klinice. Sprawnie zajęto się mim przypadkiem i zaproponowano leczenie. Mimo mojego wieku po niespełna dwóch miesiącach jestem w ciąży.Byłam pod opieką doktora Siega i wspaniałych pań opiekun.

T
Dec 27, 2019
Reviewed on Google

Pełen profesjonalizm. Plus za lokalizację, parking podziemny i szereg usług

V
Dec 23, 2019
Reviewed on Google

Zgadzam się w 100% z poprzednimi opiniami, ta klinika to taśma produkcyjna a podejście do pacjenta jest na poziomie publicznego szpitala z lat 80tych. W skrocie- lekarz który miał mnie prowadzić nie poinformował mnie o zmianie prognozy pozyskania oocytów. Straciłam 3000 zł na leki. Nie wziął pod uwagę jak długo trwała antykoncepcja która wygasiła jajniki zupełnie. Klinika rząda zapłaty z góry za cykl który może zostać odwołany i zwraca grosze. Nie mam bladego pojęcia jakim cudem ta klinika jest w czołówce w Polsce. Chyba ze względu na ilość przerobionych pacjentek. Tak na prawdę to nie klinika tylko przychodnia w centrum handlowym. Osobom faktycznie starającym się o dziecko polecam kliniki w Warszawie, szpitale z prawdziwego zdarzenia gdzie przyjmują doktorzy nauk medycznych a nie ta drukarnie pieniędzy dla beznadziejnych lekarzy bez specjalizacji.Zapewne klinika odpisze mi że im przykro i że nie obiecują wynikow- mam was w nosie. Przez was droga Invicto straciłam 3tysiace złotych, czas i nerwy. Nigdy więcej!

M
Dec 22, 2019
Reviewed on Google

Ciesze sie ze zdecydowalam sie na ta klinike dwa lata temu. Opieka na najwyzszym poziomie. Dziekujemy Dr Hajdusianek! Z pewnoscia do Was wrocimy 😊

M
Dec 13, 2019
Reviewed on Google

Zrezygnowaliśmy z leczenia w tej klinice ponieważ po roku czasu nie było żadnych rezultatów z leczenia, a portfel coraz bardziej cieńszy. Wizyty pięcio minutowe bez żadnego zaangażowania. Tutaj liczy się tylko kasa.Zmieniliśmy klinikę.

J
Dec 4, 2019
Reviewed on Google

Zdecydowanie POLECAMY klinikę w Gdańsku oraz dr Piotra Głodka! ❤️Plusy i minusy kliniki: + najwyższe medyczne standardy- szeroka diagnostyka, możliwość badań PGD, specjalistyczne badania jak DNA plemnika ( ktore w Niemczech jest wykonywane jedynie w 1 klinice! A na wyniki czeka sie 2 miesiace) + własne laboratorium medyczne - wyniki badań w ciągu 2-3 godz. Oraz gabinet i sala zabiegowa na pick up i transfer + medipoint - kartoteka online z wynikami , zaleceniami , historia wizyt + doświadczony zespół specjalistów ( endokrynolog, embriolog, anastezjolog, genetyk itp.) + indywidualny opiekun pacjenta + wizyty telefoniczne + bardzo miły i pomocny personel medyczny, zarówno w laboratorium jak i na sali zabiegowej+ lekarze mowia po niemiecku (Dr Hajdusianek- rowniez polecamy, bardzo dobry i mily lekarz) oraz angielsku i rosyjsku Minusy: - każdorazowa opłata z góry za pojedyńczą usługę, która nie jest w ramach programu - Błędy organizacyjne, ktorych mozna uniknąć chociażby poprzez kontakt z indywidualnym opiekunem pacjenta np. poprosić o potwierdzenie danej wizyty... Oto nasze doświadczenie i historia: Dr Głodek był naszym lekarzem prowadzącym - rzeczowy, konkretny, nie owija w bawełnę, zaangażowany, kompetentny, ma ponad 10 letnie doświadczenie w ginekologii i polożnictwie, posiada specjalizacje z endokrynologii i rozrodczości oraz liczne certyfikaty... już po pierwszej wizycie czuliśmy, ze jesteśmy w dobrych rękach. Do kliniki przyjechaliśmy na trzecią ( po dwóch nieudanych w Niemczech) inseminacje. Dr Głodek wyjaśnił nam, co potwierdziły rowniez wyniki badań, ze inseminacja w naszym przypadku nie jest sensowna, że najlepiej rozpocząć program IVF, skierował nas na wszystkie ważne badania, wszystko wnikliwe wytlumaczył. Wystartowaliśmy z pierwsza próbą, gdzie po badaniach genetycznych PGD pozostały 2 dobrej jakości blastocysty, ktore zostały przetransferowane. Niestety nie doszło do ciąży, a nasze rozczarowanie i smutek sięgnął zenitu, nie wspominając o kosztach , urlopach, lotach, kwaterach ...Druga próba oznaczała „wszystko od poczatku”, gdyz nie mielismy juz żadnych zamrożonych zarodków. Zastanawialiśmy sie czy damy rade, zwłaszcza psychicznie , logistycznie i finansowo... dr Głodek zapewniał nas o pomocy, jeśli chodzi o dogodne dla nas terminy itp. zreszta nie raz przy pierwszej próbie nam w tym pomagał, koordynując z recepcją terminy badań i wizyt. ( wszyscy, ktorzy chociaz raz podchodzili do ivf, wiedzą, jak ciezko pogodzic prace i IVF, a naszym przypadku jeszcze loty). Dr wytłumaczył jeszcze raz caly proces i możliwe inne badania. Zrozumieliśmy jak nieprzewidywalne jest in vitro i ze nie mozna sie poddawać. Oczywiście po niepowodzeniu ma sie żal do całego świata, ale nie tędy droga. Leczenie niepłodności to bardzo skomplikowany proces, uzależniony od bardzo wielu czynników. My postawiliśmy w pierwszej kolejności na pelne ZAUFANIE lekarzowi , co okazało sie kluczowe ( jasne, ze po niepowodzeniu chcialoby sie cos zmienic, by tym razem sie udalo, by bylo wiecej kom. jajowych np. rodzaj stymulacji itp.) oraz postawiliśmy na wyciszenie emocji, mniej pracy, odpoczynek, pozytywne myslenie, wyjechaliśmy pare dni pochodzic po gorach itp. i może to wszystko właśnie doprowadziło do sukcesu😊Druga próba IVF z PGD tej samej ilosci blastocyt w postaci 2 sztuk ( z minimalna zmiana stymulacji) dała upragnioną ciążę bliźniaczą ( jestem w 11 tyg. zdrowej ciąży 😊) Z CALEGO SERCA DZIEKUJEMY DR GLODKOWI !!!Podsumowując , byliśmy w 2 renomowanych klinikach niepłodności w Niemczech i nigdzie nie traktowano nas tak profesjonalnie i indywidualnie jak w invikcie. Uważamy, że te bardzo negatywne komentarze poniżej są niesprawiedliwe, a coraz większa roszczeniowość i animozja są w tak trudnej kwestii jak niepłodność nie na miejscu!!! Nie obrażajcie lekarzy, którzy w tej dziedzinie mają bardzo trudną i odpowiedzialną pracę !!!

J
Nov 15, 2019
Reviewed on Google

Nie mam opinii o lekarzach, a jedynie o laboratorium, w którym pracują przemiłe Panie. Zawsze uśmiechnięte i delikatne! Co bardzo ważne, kiedy jest się z małym dzieckiem.

D
Nov 13, 2019
Reviewed on Google

Jestem zadowolna z uslug Kliniki. Klinika ma przyjemne wnętrza, ma dobrą lokalizację. Parking w centrum handlowym. Czasem drobne opóźnienia w wizytach, ale wizyty za to są rzeczowe i konkretne, bez piti pitu. Plus, że mogę wszystkie badania laboratoryjne wykonać na miejscu a nie jeździć po laboratoriach. Obsługa sympatyczna, lekarze pomocni.

N
Nov 4, 2019
Reviewed on Google

Witam. Miałam (nie) przyjemność być pacjentka kliniki Invicta.Dr Piechocinska BeataDr Artur AntolakBrak kompetencji, empatii i odpowiedniego podejścia do pacjenta, adekwatnego do miejsca i oczywiście cen.Biopsja przebiega jak na "chińskiej taśmie produkcyjnej". Pacjent może liczyć na przeznaczenie dla niego max 5 min, a najlepiej aby badanie trwało 3 min. Dodam, że wiem dlaczego...,poniewaz Pan Dr musi szybko wyjść z pracy, aby zdążyć na zumbe! Cóż... Ludzkie zdrowie jest tyle warte co zajęcia zumby.Pani doktor Piechocinska miała problem ze znalezieniem umiejscowienia guza w prawej piersi, więc dwukrotnie zaproponowała by nakluc zdrowa lewa piers.. Dla tzw odhaczenia wizyty. Po moim proteście zostałam powiadomiona, że już zmarnowalam 7 cennych minut i mam się zdecydować, czy nakluwamy zdrowa pierś czy rezygnuje... Oczywiście zrezygnowałam, po wyrażeniu swojej opinii i spytaniu o przysięgę lekarska, o której ta Pani ewidentnie zapomniała... Wyszłam. Nikt w tym miejscu nie wie nic o niesieniu pomocy. Pohlebna opinia również nie należy się dr Wojtackiemu, który sprawiał wrażenie odpowiedniej osoby na odpowiednim stanowisku, aczkolwiek gdy tylko potrzebowałam poświęcenia przez niego minuty na rozmowę NIEODPŁATNIE TELEFONICZNIE tego czasu nie znalazł, dodatkowo miałam problem z odzyskaniem moich prywatnych dokumentów medycznych. Potrzebowałam je natychmiast, ponieważ zamierzam udać się do innych bardziej kompetentnych i po prostu ludzkich lekarzy. Jest mi przykro, że oprócz stresu który towarzyszy chorobie, człowiek musi się tak denerwować w walce o swoje zdrowie. Marnuje czas i wydaje duże pieniądze, w zamian nie uzyskuje wsparcia, a wręcz zostaje traktowany jak potencjalny sponsor kliniki. To jest niedopuszczalne, że lekarze w taki sposób traktują pacjentów. Człowiek wierzy, że uzyska pomoc i ukierunkowanie w dalszym leczeniu, bo na tym polega praca lekarza (bynajmniej dotychczas tak myślałam), a jest traktowany przedmiotowo. Stanowczo odradzam wizyt w tym miejscu. Ludzie cencie swoje nerwy i szukajcie innej placówki, która ma na celu niesienie pomocy, po która człowiek się tam udaje.

A
Nov 3, 2019
Reviewed on Google

My husband and I had a treatment at INVICTA Gdansk from April to September this year. Throughout this time staff (reception, labs, doctors, embryologists) were supportive and very understanding. The clinic is very modern with top class equipment and it's own lab.I live abroad - as such each of my visit was carefully planned and appointments were arranged in the most convenient way. We had a pleasure to be lead by dr Glodek who was always responsive, polite and very knowledgeable. Every stressful situation (for me) was handled with full professionalism and sensitivity. After 3 failed IVFs in the UK we finally met a team that listen to us, answered our questions and concerns and came up with a plan. A good plan as we are now happily pregnant (planning to stay pregnant for next few months).We will be coming back for our little frozen baby :)

A
Oct 4, 2019
Reviewed on Google

Byłam umówiona na pierwszą wizytę u dr. Hajdusianka. Pan doktor nie przyszedł, nie dostałam żadnego powiadomienia, że wizyta została odwołana. Mieszkam za granicą i specjalnie przyleciałam na wizytę. Niepoważne do delikatne słowo...

M
Oct 3, 2019
Reviewed on Google

Zdecydowanie nie polecam tej kliniki, traktowanie prywatnego pacjenta poniżej jakiejkolwiek normy. Byłam dzisiaj umówiona na pierwszà wizytę u dr.Błaszczak (mieszkam za granicà, na wizytę umówiłam się dwa tygodnie temu).Umówiona byłam na godzinę 15.30. Ok godziny 15.28 czekałam już przed gabinetem, raz minęła mnie jedna kobieta, potem drugi raz.Ok godziny 15.34 poszłam do głównej recepcji zapytać czy lekarz już jest, bo czekam, a nikogo nie ma. Zostałam poinformowana, ze lekarz juz poszła sie przebrać i zapytano mnie dlaczego nie zatrzymałam lekarza. Nie wiem jakie reguły panujá w tej klinice i skád ja mam wiedzieć jak dany lekarz wygláda, ale o tym, ze powinnam kogoś zatrzymać slyszałam pierwszy raz. Pani recepcjonistka poprosiła mnie, abym poczekała i zapytała dr. Blaszczak czy jednak mnie przyjmie, “pani doktor” jednak odpowiedziała, że “ nie ma czasu i że sie spieszy”. Zaznaczam, ze byla to godzina 15.38, a ja miałam miec dwa badania : jedno o 15.30 i kolejne o 15.45- łáczny koszt 340zl.Byłam tam pierwszy i ostatni raz, przez takie traktowanie pacjentów przez lekarza, klinika na tym nie zyskuje, tylko traci.

H
Sep 12, 2019
Reviewed on Google

❤️❤️❤️❤️❤️

S
Sep 12, 2019
Reviewed on Google

Byłem na biopsji jądra miła obsługa super podejście do pacjęta.

E
Jul 30, 2019
Reviewed on Google

We had unsuccessful (very...) treatment at the Invicta clinic in Gdansk in January/February. To cut a long story short, 26 oocytes were retrieved but only 6 were mature, only 3 fertilised and none of them made it to day 5 so there was nothing to transfer... About half of my eggs were apparently 'degenerated' (dead???). Needless to say, I was convinced I would be unable to concieve with my own eggs... After all I was turning 40 ... After this disastrous result, doctor Sieg recommended 'same [treatment] again' (!!) despite the fact that it was obviously completely unsuccessful. He didn't even suggest changing the protocol and/or medication... He also suggested testicular biopsy for my partner... (btw, less than 2 months later, our new clinic in London told us there was absolutely nothing wrong with my partner's sperm!). After dr. Sieg's recommendation, my intuition was telling me that something was seriously wrong with that place and we decided to go somewhere else. We opted for a clinic in London. This time 39 oocytes were retrieved, 25 were mature, 19 fertilised and we ended up with 8 (!) blastocysts all very good quality! Less than 3 months after our disastrous treatment in Gdansk Invicta! Not only that but we didn't even need ICSI (we decided to use ICSI on half of the eggs in case there were problems as we were still traumatised after what happened in Invicta but the remaining half fertilised without any problems with simple IVF), let alone testicular biopsy!!!!!! I got pregnant from the first transfer of a single embryo at our new clinic. I realise that the first round of IVF is always a bit of a lottery but to suggest the exact same treatment after it clearly did not work (what the hell happened to my eggs at Invicta??!!!!!)The whole point of the first cycle is to learn from it if it doesn't work! Clearly, dr. Sieg learned nothing! Avoid this clinic at all costs! I wish I hadn't ignored negative reviews I had read about Invicta before we went in for the treatment. Don't make the same mistake. I don't know whether it was the doctor that 'treated' us that was obviously completely incompetent or the entire clinic but don't take any chances. All the most expensive add-ons were sold to us before we even started because of 'our age'.... By contrast in our London clinic, all we had was the basic IVF cycle with no add-ons except ICSI on half of my eggs 'just in case' and because we insisted. Our doctor at Care Fertility (our London clinic) recommended we wait before we add any extra treatments (expensive...) because our tests suggested we were in good health and despite my age, the prognosis was good. I suppose, this is what a good doctor does... One of the 'patient carers' in Invicta told us on the day of my egg retrieval that we would definitely not have more than 4 blastocysts - this was after 26 oocytes were retrieved but before they knew how many were mature. How could she be so sure it wouldn't be more than 4? 26 oocytes is surely quite a lot ...? Could it be because they never get a number higher than that in Invicta? I got 8 blastocysts less than 3 months later at Care from just 1 cycle! Invicta clinic in Gdansk is an absolute disgrace.

A
Jul 26, 2019
Reviewed on Google

To miejsce to nie tylko klinika leczenia niepłodności. Korzystam zawsze, gdy muszę pobrać krew do analizy. Jest to absolutnie jedynie miejsce ( a sprawdzałam juz kilka) w którym człowieka nie potraktują jak mięsa bez uczuć. Absolutnie za każdym razem jest już PO pobraniu krwi zanim jeszczę zacznę panikować ;) Kobiety, które pobierają krew w tym miejscu są po prostu błogosławieństwem! W recepcji siedzą miłe panie. Jednak faktycznie może zbyt głośno obsługują pacjentów ( odnoszę się do jednego z komentarzy). Natomiast niedawno byłam u endkrynologa w tej placówce i niestety mam baaardzo mieszane uczucia. Nie wiem czy do tego specjalisty wrócę.

K
Jun 9, 2019
Reviewed on Google

Zdecydowanie NIE polecam!!!! Nigdy więcej nie pójdę do tej kliniki i odradzę wszystkim!Byłam w najgorszym możliwym stanie z ostrym stanem zapalnym. To było tak złe i bolesne, że straciłam przytomność i było to widoczne. Ale pierwszą rzeczą, którą zrobił lekarz, było zabranie mnie do kasy, abym tylko zapłacilam, gdy nie mogłam nawet stać i plakalam!Następnie zostałam zbadana przez jednego lekarza, zrobil analizy, o których nic nie powiedział i nie zapytałem. Następnie wysłał do innego lekarza, który mnie badał, nie powiedział nic o moim stanie zdrowia, nawet nie spojrzał na wyniki testów i skierował mnie do bezpłatnego szpitala SOR. W końcu otrzymałam skierowanie do SOR za 200 złotych. i nie otrzymałam ani jednej diagnozy ani wyjaśnienia moich wyników badań. Nikt nie był zainteresowany moim stanem, wszyscy byli zainteresowani tylko tym, abym zapłaciłam pieniądze.

A
May 8, 2019
Reviewed on Google

Sprzęt i obsługa okej, ale zapisują ludzi z małymi odstępami że obsunięcie ponad godzinę straszne to jest, płacisz grube pieniądze prywatne zeby czekać w kolejce jak na NFZ ,ostatni raz.

J
May 7, 2019
Reviewed on Google

Organizacja w tym miejscu to tragedia. Jeszcze nie zdarzyło mi się żeby nie było opóźnienia.

O
Apr 19, 2019
Reviewed on Google

Z wielka przykrością muszę opisać sytuację, która mnie spotkała w klinice Invicta, w bardzo stresującym dla mnie momencie życia. Musiałam zrobić badanie krwi w godzinach popołudniowych w związku z podejrzeniem u mnie groźnej choroby. Zadzwoniłam na infolinię do Invicty z zapytaniem czy o tej godzinie zostanie mi pobrana krew na to badanie. Uzyskałam informację twierdzącą. Pojechałam na ul. Rajska jak mi wskazano. Pani w recepcji pobrała ode mnie opłatę za badanie. Następnie Pani w punkcie poboru krwi oświadczyła mi, że na to badanie nie pobierze mi krwi ponieważ jest za późno. I że mogę przyjechać rano skoro opłaciłam badanie. Gdyby sytuacja nie była dla mojego zdrowia tak poważna nie zdenerwowało by mnie to tak bardzo. Zadzwoniłam powtórnie na infolinię i złożyłam reklamację. Niestety pomimo upływu ponad 14 dni nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. W mojej ocenie podejście personelu tej firmy jest niekompetentne, a Pań w punkcie poboru bezduszne i nieuprzejme.

T
Apr 13, 2019
Reviewed on Google

Witam! Radzę omijać szerokim łukiem. Gdyby się dało- nie przyznałabym żadnej gwiazdki. Do momentu wpłacenia pieniędzy to jeszcze jakoś nas traktowali, ale jak juz pieniążki otrzymali to... niech się dzieje co chce. Lekarze wydają się wykwalifikowani, ale trzeba umieć przekazać nawet te najgorsze wiadomości. Tego tutaj zabrakło. Musiałam walczyć o to, aby ktoś udzielił mi jakiejkolwiek informacji. Ludzie, ja Wam zapłaciłam dużo pieniędzy i to nie dlatego, ze nie miałam co robić, ale dlatego, aby leczenie przyniosło oczekiwane efekty. Najpierw wszystko było takie kolorowe. Aaaa tak w ogóle to czekam juz miesiąc, żeby zadzwoniła do mnie Pani Opiekun. Skoro terapia nie przyniosła efektów należy omówić zagadnienie i zaproponować dalsze leczenie. Ja poprostu zostałam stamtąd „wyrzucona”- bez słowa wyjaśnienia Tak się ludzi nie traktuje. To kopanie leżącego!!!

P
Mar 31, 2019
Reviewed on Google

Jesteśmy z żoną bardzo niezadowoleni z tego jak nas potraktowano. Wyszliśmy stamtąd jak zbite psy, zero współczucia. Pierwsze pytanie po nieudanym transferze brzmiało: kiedy kolejna próba? No i musieliśmy jak najszybciej zadawać pytania, bo Pani doktor chyba śpieszyło się do domu. Druga sprawa żona jest obciążona chorobą autoimmunologiczną, więc dopiero teraz zaproponowano kolejne badania za około 1000 zł, jakby nie można tego zrobić wcześniej. Naraża się nas na kolejne koszty 2 transferu, gdzie można było to wszystko sprawdzić przed 1. Domyślam się, że chodzi o jeszcze więcej pieniążków dla kliniki. Zlecono także niektóre badania po nieudanej pierwszej próbie, które były już wcześniej, więc znowu bylibyśmy kilka stówek w plecy. Dobrze, że na spokojnie sprawdziliśmy w domu, bo żona była gotowa robić te badania od razu. Z jednej strony jak co wizytę inny lekarz to nic dziwnego, że sytuacja tak wygląda. No i ciągła spychologia, żebyśmy poszli do lekarza prowadzącego, ale to jest trochę trudne gdyż co wizytę jest inny lekarz. Dzień przed pick up lekarz był zdziwiony dlaczego przychodzimy jeszcze na konsultacje, skoro już jest wyznaczony termin. Traktowanie pacjentów przedmiotowe. Tak nie powinno być :( Jesteśmy bardzo rozczarowani.

M
Feb 18, 2019
Reviewed on Google

Byłam z mężem na pierwszej wizycie w październiku. Bardzo ciepła i fajna obsługa. Podobała mi się atmosfera panująca w klinice i do tego bardzo nowoczesny sprzęt.

I
Feb 17, 2019
Reviewed on Google

Zapisaliśmy się tu po rekomendacji znajomych.Wcześniej chodziliśmy do różnych klinik, ale nie spełniały naszych oczekiwań.

O
Feb 11, 2019
Reviewed on Google

klinika nastawiona na kasę nie na dobro pacjentek .

D
Oct 30, 2018
Reviewed on Google

Dałbym 1 gwiazdkę, ale Panie w laboratorium są przemiłe. ☺️ Obsługa REJESTRACJI GŁÓWNEJ, szczególnie Pani pracująca w dniu dzisiejszym popoludniu (blondynka) na żenujący poziomie. Tak niemiłej kobiety dawno nie widziałem. Jeszcze zrozumiem, gdyby była to placówka publiczna, a nie laboratorium gdzie PŁACĘ ZA USŁUGĘ! Mam nadzieję, że opinia dotrze do kierownika. Pozdrawiam.

A
Oct 28, 2018
Reviewed on Google

Lubię to miejsce za różnorodność usług, a także dogodne godziny otwarcia. To jedno z tych miejsc, do którego wracam bez wahania.

About

Updated 14.09.2020

Poland, Gdansk

The Clinic has one of the largest embryological laboratories with 11 experienced embryologists. Donors are supplied by the biggest in the country Genetic Bank of the egg INVICTA. In the process of donation, complete medical diagnostics and psychological qualification are carried out, which guarantees the highest level of safety to the recipient woman.

INVICTA in figures:

  • 9 out of 10 couples has a successful result in consultation and/or treatment
  • 55.5% is average efficacy for patients’ under 35
  • 300 innovative Preimplantation Genetic Diagnostics (PGD) of 2,000 embryos per year.

The center has developed own author's solutions including innovative Preimplantation Genetic Diagnosis (PGD). The results are confirmed by the high effectiveness of treatment.

INVICTA Clinics success rates

INVICTA has a range of certificates, including:

  • Fertility Excellence for effective and accessible treatment
  • ISO 9901, ISO 14001, ISO 15189 for ensuring the compliance with international quality and competency standards
  • European Medal for Services by the Business Center Club.
Found mistake? Write to us

Rajska 10, 80-850 Gdańsk, Poland
Bookimed in media